مشاوره حقوقی , مرکز مشاوره حقوقی در تهران : بسیاری از مردم در جامعه ما با کلیت مشاغلی همچون قضاوت، وکالت و کارشناس حقوقی آشنایی دارند اما با لفظ مشاوره حقوقی بیگانه بوده و اصولا اطلاعات کلی و یا جزیی خاصی در این رابطه ندارند.
مراجعه به وکلا و کارشناسان حقوقی و یا افرادی که در رشته حقوق سررشته دارند در کشورهای صنعتی و توسعه یافته، امری متداول بوده و این افراد در عرصه های متنوع حقوق، مرجع بسیاری از سوالات حقوقی اشخاص حقیقی و اشخاص حقوقی قرار می گیرند.
در این مقاله شما را با مهمترین خدمات ارائه شده از جانب گروه وکلای عدل جویان ، بویژه در عرصه حقوقی خانواده، مهریه و ملکی و کیفری و… آشنا نموده و شما را با نحوه بهره مندی از بهترین و سریع ترین راه دریافت اطلاعات حقوقی یعنی اخذ مشاوره حقوقی تلفنی آشنا خواهیم کرد.

مشاوره حقوقی خانواده

بسیاری از دعاوی دادگاه های ایران مربوط به حقوق خانواده است . طولانی شدن پرونده و عدم نتیجه گیری در کوتاه مدت خصوصیات دعاوی خانواده در دادگاه می باشد راه چاره برای تسریع در روند رسیدگی اخذ وکیل پایه یک دادگستری و استمداد از وکیل متخصص خانواده می باشد. در صورتی که شما نیز قصد گرفتن وکیل را دارید، بهتر است ابتداعاً با شماره 44386581-021 تماس بگیرید و از مشاوره حقوقی خانواده غفلت نکنید با دریافت اطلاعات مفید و تخصصی مربوط به حوزه حقوق خانواده، جریان پرونده را به نفع خود پیش ببرید.

مشاوره حقوقی طلاق توافقی، یکی از متداول ترین مشاوره های ممکن در حوزه حقوق خانواده است که در سالیان اخیر نیز با رشد بسیاری روبرو بوده است. طلاق توفقی به عنوان یک طلاق بائن و غیر قابل رجوع، از سال 1392 مشمول قانون جدید طلاق توافقی شده است .

در حوزه دعاوی مربوط به حقوق خانواده، موضوعات دیگری از قبیل حضانت فرزندان، نفقه، تصنیف اموال، جهیزیه و … نیز در عداد حقوق خانواده قرار می گیرند که وکیل خانواده گروه حقوقی عدل جویان از برترین و با تجربه ترین وکیل خانواده تهران برای پیگیری و پیشبرد پرونده شما استفاده خواهد کرد.

مطالبه مهریه در سالیان اخیر، افزایش چشم گیری یافته است و همین امر ضرورت آشنایی مردم اجتماع را با قوانین مربوط به مطالبه آن و یا درخواست اعسار در خصوص پرداخت آن نمایان ساخته است. اصولا گرفتن وکیل خانواده برای دریافت مهریه می تواند سرعت رسیدگی به پرونده را بالا برده و از تضییع حقوق موکل جلوگیری نماید.

مشاوره ملکی

دعاوی ملکی از چالش برانگیزترین دعاوی مطروح در مراجع دادگستری هستند که اصولا با تنش های بسیاری نیز همراه می شوند.
بسیاری از افراد بویژه افرادی که اسناد و ادله کافی را جهت دفاع از اظهارات خود دارند به وکیل متخصص ملکی برای هرچه سریع تر رسیدن به نتیجه دلخواه استفاده می کنند .اثبات مالکیت یکی از مهمترین دعاوی مطرح شده در حوزه دعاوی ملکی است که با توجه به اسناد رسمی، اسناد عادی، سابقه تصرف و یا شهادت شهود امکان پذیر است.
از جمله دیگر دعاوی مطرح شده در این زمینه می توان به خلع ید، تخلیه ید، رفع تصرف عدوانی، فروش مال غیر و مواردی از این دست اشاره نمود.

خدمات حقوقی ارزان

بسیاری از افراد توان پرداخت تعرفه های مربوط به اخذ وکیل را نیز ندارند. در صورتی که از لحاظ مالی، توانایی پرداخت تعرفه های مربوط به حق الوکاله و حق المشاوره را ندارید، می توانید به موسسه حقوقی ما اعتماد نموده و مشکل خود را با ما درمیان بگذارید.
تعهدات اخلاقی مشاوران حقوقی ما، شما را با کمترین هزینه ممکن در جهت دفاع از دعاوی مطرح شده در عرصه های مختلف حقوقی، حمایت خواهد کرد.

شما می توانید مشاوره لازم را در خصوص مسائل مختلف حقوقی از موسسه ما به صورت کاملا رایگان دریافت نمایید. عامیانه ترین روش دریافت مشاوره حقوقی رایگان، پرسش و پاسخ از طریق وب سایت موسسه حقوقی است.
مشاوران حقوقی و وکلای متخصص ما در امور مختلف حقوقی و در کمترین زمان ممکن، پاسخ جامع و کامل خود را به سوالات شما خواهند داد.

مزایای مشاوره حقوقی عدل جویان

مهمترین مزیت مشاوره حقوقی را باید در هدف از تشکیل آن جست و جو نمود. در سالهای اولیه شکل گیری مشاوره حقوقی، امکان مراجعه راحت و بدون دردسر اشخاص به وکلای متبحر و متخصص حقوقی امکان پذیر نبود و اصولا در صورت مراجعه، ملزم به پرداخت تعرفه های بسیار بالایی بودند.

با توجه به افزایش پرونده ها و عدم فرصت کافی مردم در مراجعه به وکیل ، امکان مشاوره حقوقی آنلاین در زمینه های مختلف حقوقی نیز فراهم شده است و بسیار ی از افراد اجتماع بدون مراجعه حضوری، بینش حقوقی قابل قبولی در راستای مقابله با مسائل حقوقی خود از طریق مراجعه به وب سیات عدل جویان پیدا می نمایند. مشاوره حقوقی آنلاین، ارزان ترین و سریع ترین روش ممکن جهت دریافت پاسخ سوالات حقوقی می باشد.