وکیل مهاجرت , بهترین وکیل برای امور مهاجرتی

وکیل مهاجرت , وکیل متخصص مهاجرت : دنیای کنونی با رشد فزاینده مهاجرانی روبرو است که به علت شرایط نامساعد کشور مبدأ و یا شرایط مساعدتر در کشور مقصد تصمیم به این کار گرفته اند. رفتن و چشم بستن بر روی تمام خاطرات و دوران تلخ و شیرینی که یک شخص در کشور خود داشته است کار آسانی نیست اما برخی مواقع، انسان ها جهت کسب موقعیت های بهتر شغلی، فرهنگی، بهداشتی، آموزشی و یا حتی خانوادگی تصمیم به مهاجرت می گیرند.
مهاجرت به صورت کاملا ایمن و طبق قوانین مقرر، با خروج غیرقانونی که بسیاریاز افراد را به ورطه نابودنی کشانده است متفاوت می باشد.

یک مهاجرت کاملا ایمن و قانونی که فرد را در کشور مقصد با مشکلات عدیده حقوقی، اجتماعی، اقتصادی وازهمه مهمترسیاسی روبرو نسازد، نیازمند مشاوره و مراجعه به وکیل مهاجرت می باشد.

وکیل مهاجرت و دنیای مجازی

امروزه بسیاری در شبکه های اینترنتی، کانال ها، ماهواره و دیگر موارد دیگر به تبلیغ امر مهاجرت پرداخته و هرکدام تعرفه های متفاوتی برای این کار در نظر گرفته اند.
پیشنهاد می شود در این زمینه کیفیت کاری وکیل در نظر گرفته شود نه صرفا میزان پایین تعرفه مقرر شده و تبلیغات شیک دنیای مجازی که در برخی موارد بنیه حقوقی چندانی ندارند و تنها به فکر کسب درآمدهای کلان ازاشخاص می باشند.

فردی که به یک کشور کاملا بیگانه مهاجرت می کند، بویژه در سال های اولیه اقامت به پشتیبانی و حمایت های حقوقی بسیاری نیاز دارد که ناگفته پیداست هیچ شخصی نمی تواند همچون وکیل او را در این زمینه یاری نماید. وکیل دادگستری گروه حقوقی ما سالهاست دراین زمینه فعالیت می کند و اقدامات لازم برای مهاجرت افراد و خانواده های بسیاری را به شکل کاملا قانونی انجام داده است.

مهاجرت در علم حقوق بین الملل

قانونگذار ایران در شرح مبانی قوانین خود، اسمی از واژه مهاجرت نبرده است اما قوانین مربوطه را که به حقوق بین الملل خصوصی مرتبط می باشند، تحت قوانین مربوط به تغییر تابعیت بیان نموده است.

تغییر تابعیت، اگر طبق شرایط ویژه خود صورت گیرد کاملا امری قانونی بوده و تمامی کشورها برای آن قوانین خاصی را مطرح نموده اند.

آنچه حائز اهمیت است این مسئله می باشد که مهاجرت ایرانیان به کشورهای خارجی، تنها مشمول قوانین ایران نیست و آگاهی از قوانین پذیرش در کشور مقصد نیز ضروری است.
قوانین مهاجرت و یا پذیرش مهاجرت در تمامی کشوهای جهان یکسان نبوده و امکان بیان آن ها در این اختصار ممکن نیست.

این امر ضرورت مراجعه به وکیل مهاجرت را روشن می سازد و بهتر است اشخاص از درخواست های خودسرانه مربوط به تغییر تابعیت پرهیز نمایند؛ چرا که ممکن است تبعات جدی برای آن ها به دنبال داشته باشد.

مهاجرت در قوانین داخلی جمهوری اسلامی ایران

مهاجرت با عنوان تغییر تابعبت در اصول چهل و یک و چهل دوم قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران به رسمیت شناخته شده است. همچنین مواد 976 تا 991 قانون مدنی نیز قوانین جرئی مربوط به مهاجرت را شرح داده است.
لازم به ذکراست که کشورهای مقصد، همواره مدت زمانی را برای اقامت کوتاه مدت و موقت افراد مقرر نموده اند و در صورت پذیرش پس از مدت زمان تعیین شده، اقامت اشخاص دائمی می گردد.

وکیل مهاجرت

شاید مشکل اصلی مردم در حال حاضر ، مشکل مالی و هزینه های مربوط به اخذ وکیل باشد .

موسسه حقوقی و دفتر وکالت عدل جویان ضمن درک مشکل مالی مردم سعی بر آن دارد تا توسط متخصص  مهاجرت ، ارزانترین و به صرفه ترین خدمات حقوقی را به شما ارائه دهد.

راه های ارتباط با وکیل مهاجرت

گروه حقوقی ما  در راستای بهره مند شدن همه مردم ایران از  مشاوره حقوقی و خدمات حقوقی وکلای دل سوز ما  از طریق مختلف ، امکان برقرای ارتباط با وکیل مهاجرت را فراهم آورده است.

شما عزیزان برای ارتباط با وکیل متخصص می توانید به دفتر وکالت ما واقع درغرب تهران، صادقیه ، خیابان صادقیه جنوبی، جنب رستوران پاییز، پلاک41 طبقه4 مراجعه فرمایید.

همچنین شما عزیزان می توانید با شماره 44386581 تماس حاصل فرمایید و با وکیل  در ارتباط باشید.

علاوه بر این شما می توانید به صورت 24 ساعته و شبانه روزی به سایت گروه حقوقی عدل جویان مراجعه کنید و در قسمت (پرسیدن سوال ) سوال خود را مطرح سازید.

روش های مهاجرت

از اولین سوالاتی که برای افراد پیش می آید، این نمونه است که:
از چه طریقی می توان به کشور…. مهاجرت کرد؟

وکیل گروه حقوقی ما از طرق مختلف مهاجرت را برای اشخاص بیان می دارد که در بیشتر مواقع شامل موارد ذیل است:

  1. مهاجرت از طریق کار و تخصص
  2. مهاجرت از طریق سرمایه گذاری و کارآفرینی
  3. مهاجرت از طریق تحصیل
  4. مهاجرت از طریق ازدواج و
  5. مهاجرت از طریق خویشاوندی

معمولا وکیل با بررسی اطلاعات ارائه شده، و همچنین آگاهی به قوانین کشور مقصد، می تواند بهترین طریق مهاجرت را مشخص نماید.

ضرورت مراجعه به وکیل مهاجرت

در صورتی که اشخاص تصمیم به مهاجرت بگیرند، مراجعه به وکیل مهاجرت از هر موضوع دیگری ضروری تر است.

باید به این نکته توجه داشت که هر فردی که حقوق خوانده است و وکالت می کند، به معنای داشتن تخصص در امورحقوقی مهاجرتی نیست.

معمولا یک وکیل مهاجرت، تنها در زمینه مهاجرت به یک و یا چند کشور محدود تخصص دارد.

بنابراین پس از مشخص شدن کشور مقصد، می بایست به بهترین وکیل مورد نظر مراجعه نمود.

پرونده های مهاجرت از پیچیدگی خاصی برخوردارند که برای پیگیری آن نیاز به وکیل متخصص می باشد، تیم حقوقی متخصص ما با داشتن بهترین وکیل مهاجرت تهران که بیش از صدها پرونده موفق در این زمینه داشته آماده پیگیری پرونده شما می باشد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *