وکیل کلاهبرداری

وکیل کلاهبرداری , بهترین وکیل متخصص کلاهبرداری در تهران : کلاهبرداری به عنوان یکی از جرائم مالی، سال هاست که موضوع پرونده های بسیاری در دادگاه های داخلی و حتی خارجی می باشد.

از آنجا که جرم کلاهبرداری تنها خسارات مادی را سبب نمی شود و با ایجاد تأثیرات روانی مخرب بر جامعه، سبب ایجاد حس عدم اعتماد در بسیاری از قراردادها، معاملات و روابط مالی میان انسان ها می گردد، مورد توجه ویژه قانون گذار قرار گرفته است.

وکیل متخصص کلاهبرداری

کلاهبرداری از جمله جرائم شایع در تمام کشورها است.
در ماده ۱ قانون تشدید مجازات مرتکبین ارتشاء و اختلاس و کلاهبرداری مصوب ۱۳۶۷ به شرح زیر پیش بینی شده است.

هرکس از راه حیله و تقلب مردم را به وجود شرکت ها یا تجارتخانه ها یا کارخانه ها یا موسسات موهوم یا به داشتن اموال و اختیارات واهی فریب دهد یا به امور غیر واقع امیدوار نماید یا از حوادث و پیش آمدهای غیرواقع بترساند و یا اسم یا عنوان مجعول اختیار کند و به یکی از وسایل مذکور و یا وسایل تقلبی دیگر وجوه و یا اموال یا اسناد یا حوالجات یا قبوض یا مفاصا حساب و امثال آنها تحصیل کرده و از این راه مال دیگری را ببرد کلاهبردار محسوب و علاوه بر رد اصل مال به صاحبش به حبس از یک سال تا ۷ سال و پرداخت جزای نقدی معادل مالی که اخذ کرده است محکوم می شود.

کلاهبرداری همیشه همراه با دروغ است ولی باید دید که این دروغ برچه پایه ای استوار است و آیا نفس دروغ در ارتباط با به کاربردن وسایل متقلبانه برای تحقق جرم کلاهبرداری کافی است یا خیر؟ در این خصوص برای تشخیص عنوان کلاهبرداری و شروع به این جرم و تفاوت آن با جرایم دیگر ازجمله جرایم سرقت و خیانت در امانت نیاز به وکیل متخصص کلاهبرداری است.

  درخواست نصب قیم

انواع کلاهبرداری

با توجه به گسترش روزافزون ارتباطات و ورود افراد به دنیای معاملات اینترنتی و مواردی از این قبیل، پدیده ای با عنوان کلاهبرداری های اینترنتی به شدت در حال افزایش می باشد.

با توجه به جرم کلاهبرداری می توان، این نوع جرم را به دو نوع از انواع کلاهبرداری های رایانه ای و یا همان اینترنتی و دیگری کلاهبرداری های غیر رایانه ای تقسیم نمود.
اما در قوانین جمهوری اسلامی ایران، جرم کلاهبرداری به دو نوع ساده و مشدّد تقسیم شده اند:

در صورتی که کلاهبردار، یکی از کارمندان دولتی و یا موسسات عمومی و شهرداری ها و یا نهادهای انقلابی باشد و یا خود را به عنوان یکی از افراد فوق معرفی نماید و یا در تبلیغات مختلف تلویزیونی و یا رادیویی و یا روزنامه ها و در کل به صورت عمومی، اقدام به فریب عامه مردم نماید، جرم کلاهبرداری از نوع مشدّد و در غیر این صورت از نوع ساده به وقوع پیوسته است.

ناگفته پیداست که نوع جرم کلاهبرداری بر میزان مجازات آن نیز تأثیرگذار است.

وکیل کلاهبرداری

هزینه وقیمت وکیل کلاهبرداری

دعاوی کلاهبرداری به دلیل دشواری و حساسیت بالا، جزو دعاوی پر هزینه هستند. اما نگران هزینه هایی پییگیری پرونده خود نباشید.

گروه حقوقی عدل جویان ضمن درک مشکل مالی شما در راستای هدف خود که بهره مندی همه مردم از خدمات حقوقی وکلای نخبه و دل سوز خود می باشد، هزینه های اخذ وکیل را به شکل چشمگیری به حداقل رسانده

جهت  ارتباط با گروه حقوقی عدل جویانباید به دفتر وکالت ما  در منطقه صادقیه به آدرس  ، خیابان صادقیه جنوبی ، جنب رستوران پاییز، پلاک۴۱ طبقه۴ مراجعه فرمایید.

علاوه بر این جهت کسب اطللاعات کاربردی  با شماره ۴۴۳۸۶۵۸۱ تماس حاصل فرمایید و با وکیل متخصص کلاهبرداری در ارتباط باشید.

ما حتی در طول شبانه روز هم با شما هستیم .  به صورت ۲۴ ساعته و شبانه روزی به سایت گروه حقوقی ما مراجعه کنید و در قسمت پرسیدن سوال  ، سوال خود را مطرح سازید و از مشاوره حقوقی رایگان ،وکیل کلاهبرداری بهره مند شوبد.

  انواع کلاهبرداری و مجازات آن

به چه جرائمی عنوان کلاهبرداری اطلاق می گردد؟

بسیاری از جرائمی که در زبان عامیانه عنوان کلاهبرداری برآن ها اطلاق می گردد، در علم حقوق مشمول جرم کلاهبرداری نبوده و ممکن است مصداق جرم دیگری باشند.

ممکن است فردی به عنوان متضرر کلاهبرداری به دادسرا یا وکیل پایه یک دادگستری مراجعه نماید اما پس از ارائه توضیحات مربوطه، متوجه شود که در علم حقوق، به جرم صورت گرفته عنوان کلاهبرداری اطلاق نمی گردد.
از مهمترین نکاتی که در وقوع جرم کلاهبرداری مورد توجه واقع می شود این مورد است که فرد متضرر با رضایت خود، مال خود را در اختیار کلاهبردار که جهت حصول مال به اعمال متقلبانه متوسل شده است، قرار داده و جبر یا سرقت یا غصب مال در کار نبوده است. این امر وجه متمایز کننده کلاهبرداری از دیگر جرائم مالی می باشد که بسیار حائز اهمیت است.

مراجعه به وکیل کلاهبرداری و کسب مشاوره حقوقی در زمینه پرونده های کلاهبرداری و تبیین و تشریح مسائل، می تواند ضمن آگاه سازی شما با مسائل حقوقی کلاهبرداری بهترین و سودمند ترین راه را برای پیگری پیرونده کلاهبرداری به شما ارائه دهد.

مراحل رسیدگی به جرم کلاهبرداری در محاکم کیفری

در صورت وقوع جرم کلاهبرداری، شاکی یا شکات و یا وکیل کلاهبرداری، باید به دادسرای محل وقوع جرم مراجعه کنند و آنجا علیه فردی که کلاهبرداری نموده است طرح دعوی نمایند.

قاضی با توجه به امارات و قراین موجود، یا جرم را تصدیق و یا دعوی را رد می نماید.

در صورت تصدیق جرم کلاهبرداری، پرونده به مجتمع قضایی ارسال و در یکی از شعبات کیفری رسیدگی می گردد.
در صورت حضور وکیل درجلسات دادگاه، الزامی به حضور شاکی و یا شکات پرونده نخواهد بود.

  وکیل متخصص پیش فروش آپارتمان

حضور وکیل  در تمام جلسات دادگاه، نقش بسزایی در جدیت رسیدگی به پرونده خواهد داشت.

وکیل  می تواند با اثبات عناصر قانونی، مادی و معنوی جرم، قضات دادگاه را در اخذ تصمیم صحیح و در نتیجه مطالبه خسارات متضرر از جرم کلاهبرداری یاری رساند.

وکیل کلاهبرداری ارزان

پرونده های کلاهبرداری از سخت ترین ودشوار ترین پروندهای حقوقی هستند ، با توجه به حجم کاری بالای وکیل برای پیگیری پرونده کلاهبرداری ، هزینه های اخذ وکیل  نیز بیشتر از سایر پرونده ها است

تیم حقوقی منعهد و با تجربه ما  این نوید را به شا عزیزان می دهد تا با ارزانترین و پایین ترین هزینه ، پرونده ی کلاهبرداری شما را توسط وکیل  پیگیری نماید .

همه افرای که درگیر پرونده کلاهبرداری در تهران می باشند، برای تسرییع در روند رسیدگی پرونده خود و رسیدن به حق خود به دنبال بهترین وکیل تهران هستند .

گروه حقوقی ما به دلیل تجربه بالای خود در طول سالیان متمادی در زمینه پرونده های کلاهبرداری به طور کامل بر روند رسیدگی و نحوه احقاق حق تسلط داشته و آماده پیگیری پرونده شما می باشد.

ضرورت مراجعه به وکیل

از آنجا که وکیل  باید به قوانین مربوط به کلاهبرداری های اینترنتی و غیر اینترنتی، ساده و مشدّد اشراف داشته و در این زمینه تجربه و تخصص کافی را به دست آورده باشد، می تواند به بهترین نحو ممکن به دفاع از موکل خود بپردازد.

 مراجعه به وکیل می تواند کمک شایان توجهی به افراد متضرر در این زمینه نماید.عدم مراجعه به با وکیل  ممکن است تبعات ناگوار جرم کلاهبرداری را چندین برابر نموده و مانع کسب نتیجه مطلوب از دادگاه مربوطه گردد.

شما عزیزان برای ارتباط با وکلای ما  و بهره مند شدن از بهترین وکیل کیفری صادقیه می توانید به دفتر وکالت ما  در غرب تهران، صادقیه،خیابان شهدای صادقیه جنوبی، پلاک۴۱ طبقه۴ مراجعه کنید یا با شماره ۴۴۳۸۶۵۸۱ تماس حاصل فرمایید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *