وکیل نفقه , بهترین وکیل نفقه در تهران

وکیل نفقه , بهترین وکیل متخصص نفقه در تهران : نفقه یکی از حقوقی است که زن به واسطه ازدواج مستحق دریافت آن می شود. پرداخت نفقه به زن منوط به اجرایی شدن یک اصل حقوقی به نام تمکین می باشد. تمکین به ۲ نوع تمکین عام و خاص می باشد .

نفقه زن و نحوه پرداخت آن

تمکین عام ، منظور همان کارهایی است که زوجه به صورت عرفی در منزل برای شوهر و فرزندان خود انجام می دهد. همانند پختن غذا و… منظوراز تمکین خاص ، برقراری رابطه نزدیکی با شوهر می باشد؛ زن موظف است که با شوهر خود رابطه نزدیکی داشته باشد به این نوع از تمکین تمکین خاص گفته می شود. در مشاوره حقوقی الزام به تمکین در مورد تمکین زوجه و انواع آن و عواقب عدم تمکین زن اطلاعات بسیار سودمند وکاربردی را بیان کردیم.

بنابراین تنها در صورتی به زن نفقه پرداخت می شود که زوجه از شوهر خود تمکین عام یا خاص را انجام داده باشد.

در صورتی که مردی با جود تمکین زن نفقه وی را پرداخت نکند ، زوجه می تواند با مراجعه به وکیل  ، نفقه خود را از شوهر مطالبه نماید .

وکیل نفقه فردی است که به صورت تخصصی در دعاوی خانوادگی به خصوص مطالبه نفقه وکالت می کند و با اشراف کامل به قوانین و روند رسیدگی به پرونده شما را در احقاق حق و مطالبه نفقه همراهی می کند.

نکته مهم ، تفاوت نفقه هر زن با زن دیگر می باشد. نفقه را تمام نیاز های متعارف و عرفی یک زن بیان کردند اعم از پوشاک، غذا، مسکن، هزینه های درمانی و حتی هزینه های آرایشی زوجه می باشد .

وکیل نفقه

مراجعه به وکیل قطعاً موجب تسریع در روند رسیدگی و پیگیری پرونده ی مطالبه نفقه خواهد شد . گروه حقوقی عدل جویان از وکیل خانواده برای پیگیری پرونده مطالبه نفقه استفاده می کند. اگر زوجه شاغل باشد، حقوق زن به هر میزان و هر مقدار که باشد این مرد است که باید نفقه زن را پرداخت نماید .

آثار و عواقب عدم پرداخت نفقه

پرداخت نفقه جزوه وظایف مرد نسبت به زن می باشد ، چنانچه مردی از پرداخت نفقه زوجه امتناع ورزد ؛ زوجه می بایست به کمک وکیل خانواده و با استناد به عدم پرداخت نفقه درخواست طلاق نماید .

علاوه بر این چنانچه فردی با داشتن ملائت و توانایی مالی نفقه همسر خود را پرداخت نکند زوجه می تواند با مراجعه به وکیل شکوائیه لازم را تنظیم نموده و خواستار مجازات کیفری مرد شود . مجازات کیفری مرد در صورت عدم پرداخت نفقه حبس از ۳ماه و یک روز تا ۵ ماه می باشد.

وکیل ارزان نفقه

وکلای دل سوز گروه حقوقی ما با درنظر گرفتن مشکلات مالی مردم ، هزینه های مربوط به پیگیری پرونده های خانواده را به پایین ترین حد خود رسانده اند تا همه مردم بتوانند از خدمات وکیل متخصص بهره مند شوند.

نگران هزینه های اخذ وکیل برای پیگیری پرونده ی خانواده نباشید، برای بهره مند شدن از خدمات به صرفه ترین و ارزان ترین وکیل نفقه تهران با وکیل خانواده  در ارتباط باشید.

آثار و عواقب عدم تمکین زوجه

همانطور که مرد وظیفه پرداخت نفقه را برعده دارد ، زن نیز باید در مقابل از شوهر تمکین نماید . در صورتی که زن از شوهر خود تمکین نکند ناشزه نامیده شده و زن ناشزه هیچ حقی نسبت به نفقه ندارد .

بنابراین در صورت عدم تمکین زن ، وکیل به راحتی می تواند زن را از نفقه محروم کند.

راه های ارتباط با عدل جویان

در راستای بهره مند شدن همه مردم ایران از خدمات  حقوقی از طریق مختلف امکان برقرای ارتباط با وکیل خانواده را فراهم آورده ایم .

شما عزیزان برای ارتباط با وکیل نفقه می توانید به دفتر وکالت ما واقع در صادقیه ، خیابان صادقیه جنوبی، جنب رستوران پاییز، پلاک۴۱ طبقه۴ مراجعه فرمایید.همچنین شما عزیزان می توانید با شماره ۴۴۳۸۶۵۸۱ تماس حاصل فرمایید و با وکیل در ارتباط باشید.

شما می توانید به صورت ۲۴ ساعته و شبانه روزی به سایت گروه حقوقی عدل جویان مراجعه کنید و در قسمت (پرسیدن سوال جدید) سوال خود را مطرح سازید تا وکلای نخبه  در اسرع وقت شما را راهنمایی نماید.

وکیل متخصص نفقه

نفقه را می توان به صورت توامان حقوقی و کیفری پیگیری کرد.

دادخواست حقوقی نفقه مربوط به زمان گذشته و حال و شکایت کیفری فقط مربوط به نفقه ی حال است.

نفقه از موارد حقوق مالی زنان می باشد که پرداخت آن برعهده ی زوج است. (ماده ۱۱۰۷ و ۱۱۰۸ قانون مدنی)
چگونگی شرایط مطالبه و ارائه دادخواست و رسیدگی در دادگاه خانواده با رعایت قواعد کلی آیین دادرسی نیازمند وکیل متخصص نفقه می باشد.

بهترین وکیل نفقه تهران

در جامعه امروزی همه افراد به نوعی با مسائل و مشکلات حقوقی در گیرهستند ، سبک زندگی انسان ها و روابط پییچیده فی مابین انسان ها سبب افزایش مشکلات و دعاوی حقوقی شده است.

تهران به عنوان پایتخت ایران از جمعیت بالایی برخوردار است و این یعنی روابط فی مابین انسان ها و درگیری بین آنها نیز افزایش پیدا می کند و سبب افزایش دعاوی حقوقی در این شهر می شود.

بیشترین دعاوی مطرح شده در دادگاه های ایران ، دعاوی مطرح شده در دادگاه های تهران می باشد.

وکیل پایه یک دادگستری به دلیل فعالیت بسیار در پرونده های حقوقی و دانش تخصصی که در زمینه مسائل و پرونده های حقوقی دارد می تواند بهترین و راهگشا ترین و سودمند ترین راه را برای پیگیری پرونده حقوقی شما را ارائه می دهد.

بنابراین در صورت بروز هر گونه مشکل یا مسئله حقوقی باید به وکیل پایه یک دادگستری مراجعه شود تا ضمن بهره مندی از مشاوره حقوقی از روند رسیدگی پرونده خود آگاه شوید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *