وکیل پزشکی

وکیل پزشکی , بهترین وکیل متخصص امور پزشکی در تهران : مطابق قانون مسئولیت مدنی، همه افراد در برابر اعمالی که مرتکب می شوند مسئول هستند، بنابراین چنانچه در اثر عملی که انسان انجام می دهد، آسیب یا ضرر جسمانی به فردی وارد شود، مسئول جبران ضررو زیان وخسارت وارده می باشد ؛ همه انسان ها ممکن است در زندگی قصور یا اشتباهاتی داشته باشند، بعضی از اشتباهات قابل گذشت هستند اما برخی از اشتباهات قابل اقماض یا گذشت نیستند .

همه افراد در هر منصب یا شغلی که هستند مسئول اعمال خویش می باشند، از جمله مشاغلی که با زندگی انسان ها سرو کار داشته و اولین اشتباه ممکن است آخرین اشتباه باشد ، شغل پزشکی می باشد.

اشتباه و قصور در شغل پزشکی اصلاً قابل قبول نیست و از جمله اشتباهاتی است که هرگز قابل گذشت نبوده. در صورتی که به علت قصور یا اشتباه پزشک، آسیب جسمانی یا روانی به بیمار وارد شود، قانون، پزشک را مسئول جبران خسارت

می داند و چنانچه آسیب وارد موجب نقص عضو و صدمه بدنی شود پزشک مجرم شناخته شده و باید دیه پرداخت نماید.

وکالت در زمینه پزشکی

چنانچه فردی به علت قصور یا اشتباهات پزشکی یا به دلیل عدم رعایت نکات بهداشتی، آسیبی به وی وارد شده باشد باید به وکیل پزشکی مراجعه کرده و ضمن کسب اطلاعات و خدمات حقوقی اقدامات لازم برای پیگیری پرونده خود و جبران خسارت وارده را انجام دهد.

وکیل پزشکی فردی است که دانش و تجربه بالایی در زمینه دعاوی مربوط به قصورات و اشتباهات پزشکی دارد و سالها است که به صورت تخصصی در زمینه دعاوی مربوط حقوق پزشکی فعالیت می کند .

وکیل متخصص پزشکی

امروزه فعالیت وکلا به صورت تخصصی شده است، وکلا باتوجه به تجربه و دانش حقوقی خود اغلب در یک یا دو زمینه حقوقی وکالت می کنند، گروه حقوقی عدل جویان از وکیل متخصص پزشکی که سال ها در این زمینه فعالیت می کند.برای پیگیری پرونده های مربوط به قصور واشتباهات پزشکی استفاده می نماید.

وکیل متخصص حقوقی  ما  نظر به دانش حقوقی تخصصی و تجربه زیاد خود در پیگیری پروندهای مربوط به اشتباهات و جرایم پزشکی آماده ارائه خدمات و پیگیری پرونده حقوقی شما می باشد.

وکلای دل سوز ما با درنظر گرفتن مشکلات مالی مردم ، هزینه های مربوط به پیگیری پرونده ی حقوق پزشکی را به پایین ترین حد خود رسانده است تا همه مردم بتوانند از خدمات وکیل   بهره مند شوند ، نگران هزینه های اخذ وکیل برای پیگیری پرونده ی پزشکی نباشید.

راه های ارتباط با وکیل پزشکی

به منظور ارتباط تلفنی با وکیل پزشکی  می بایست با شماره44386581-021 تماس بگیرد و به صورت تخصصی از وکیل پزشکی مشاوره حقوقی رایگان در رابطه با مسئله خود دریافت نمایید.

علاوه بر این می توانید به صورت 24 ساعته و شبانه روزی به سایت گروه حقوقی عدل جویان مراجعه کنید و در قسمت ( پرسش و پاسخ حقوقی ) سوال خود را مطرح سازید .

وکیل پزشکی

جرایم پزشکی ، تخلفات انتظامی

در پرونده های پزشکی ما 2عنوان متفاوت روبه رو هستیم:

  1. جرایم پزشکی
  2. تخلفات انتظامی

این دو با هم بسیار متفاوت هستند.

جرایم پزشکی:

جرایم پزشکی در حقیقت اشتباهات و قصورات پزشکی هستند که منجربه فوت یا نقص عضو یا وارد شدن صدمه جسمی به بیمار شده است .
در جرایم پزشکی عمد یا غیرعمدی بودن فعل مطرح نیست و مسئله اصلی وارد شدن ضرر و زیان به بیمار توسط پزشک می باشد، قصور یا اشتباه چه عمدی باشد چه غیر عمدی ، جرم تلقی شده و جزوه جرایم پزشکی می باشد که مطابق قانون مجازات اسلامی هم با آن برخورد خواهد شد ، بدین معنا که پزشک مجرم شناخته شده و می بایست مجازت عمل خود را متحمل شود.

تخلفات انتظامی پزشک :

تخلفات انتظامی پزشک با جرایم پزشکی بسیار متفاوت است . در اینجا پزشک دیگر مجرم نیست بلکه متخلف است، منظور از تخلفات انتظامی رعایت نکردن اصول حرفه ای و قانونی و اخلاقی در شغل پزشکی می باشد؛ برای نمونه پزشکی در مطب خود نکات و موارد بهداشتی را راعایت نکند یا در مطب خود مواد مخدر استعمال نماید یا رفتاری خارج از عرف و اخلاق پزشکی انجام دهد . افشا کردن اسرار بیمارن نیز یکی دیگر از موارد تخلفات انتظامی پزشکان است .

در چنین مواردی پزشکان به توبیخ کتبی یا ممنوعیت از اشتغال یا…. محکوم می شوند.

چنانچه موارد مذکور در تخلفات انتظامی پزشک ، منجر به وقوع جرایم پزشکی مانند ایراد صدمه بدنی یا کشته شدن وفوت بیمار شود تخلفات انتظامی به جرایم پزشکی تبدیل می شود.

مشاوره حقوقی تلفنی یکی از راه های مطرح کردن سوالات و مشکلات خود با وکیل متخصص و متبحر می باشد با شماره 44386581-021 تماس بگید و از این خدمات حقوقی بی نظیر بی بهره نمانید.

رابطه مسئولیت پزشکان واخذ برائت از بیماران

مسئله قابل توجه در حقوق پزشکی اخذ برائت پزشک ها از بیماران و رابطه آن با مسئولیت پزشک می باشد . برخی گمان می کنند که امضای برائت پزشک به معنای عدم مسئولیت پزشک می باشد ، چنین چیزی کاملاً اشتباه و غلط می باشد ، چنانچه در اثرقصور پزشکی آسیبی به بیمار وارد شودف پزشک مسئول بوده و باید مجازات شود ، برائت پزشکی به معنای آن است که پزشک خطر ها و آسیب های احتمالی ناشی از عمل پزشکی یا روند درمانی را به بیمار گوش زد می کند چنانچه در طول درمان پزشکی موارد مذکور برای بیمار پیش آید و بدن بیمار توانایی و قدرت لازم برای زنده ماندن را نداشته باشد با توجه به اطلاع رسانی قبلی و عدم قصور پزشکی ، پزشک هیچ مسئولیتی ندارد .
بنابراین اخذ برائت قبل از عمل به معنای رفع مسئلیت کیفری پزشکان نمی باشد.

چگونگی شکایت از پزشک

چنانچه دراثر اشتباهات وقصور پزشکی آسیب یا ضرر جسمانی ، روانی به بیمار وارد شده باشد در قدم اول فرد متضرر ، ابتدعاً باید به وکیل پزشکی مراجعه کرد، اطلاعات کاربردی در زمینه حقوق پزشکی و نحوه رسیدگی و پیگیری پرونده را کسب نماید ،  گروه حقوقی ما با توجه به سابقه فعالیت طولانی در زمینه دعاوی پزشکی و کسب موفقیت بسیار در حقوق پزشکی آماده پیگیری پرونده حقوقی در دادسرای جرایم پزشکی می باشد.

گروه حقوقی عدل جویان سال ها است در زمینه دعاوی پزشکی در تهران فعالیت می کند، در طول این سالها با بهره مندی از بهترین وکیل پزشکی تهران ، به موفقیت ها و پیروزی ها ی بسیاری در پرونده های خود دست یافته است که موجب جلب رضایت موکلین و احقاق حق آنها شده است.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *