وکیل پزشکی

وکیل پزشکی , بهترین وکیل متخصص امور پزشکی در تهران : مطابق قانون مسئولیت مدنی، همه افراد در برابر اعمالی که مرتکب می شوند مسئول هستند، بنابراین چنانچه در اثر عملی که انسان انجام می دهد، آسیب یا ضرر جسمانی به فردی وارد شود، مسئول جبران ضررو زیان وخسارت وارده می باشد ؛ همه انسان ها ممکن است در زندگی قصور یا اشتباهاتی داشته باشند، بعضی از اشتباهات قابل گذشت هستند اما برخی از اشتباهات قابل اقماض یا گذشت نیستند .

همه افراد در هر منصب یا شغلی که هستند مسئول اعمال خویش می باشند، از جمله مشاغلی که با زندگی انسان ها سرو کار داشته و اولین اشتباه ممکن است آخرین اشتباه باشد ، شغل پزشکی می باشد. اشتباه و قصور در شغل پزشکی اصلاً قابل قبول نیست و از جمله اشتباهاتی است که هرگز قابل گذشت نبوده. در صورتی که به علت قصور یا اشتباه پزشک، آسیب جسمانی یا روانی به بیمار وارد شود، قانون، پزشک را مسئول جبران خسارت می داند و چنانچه آسیب وارد موجب نقص عضو و صدمه بدنی شود پزشک مجرم شناخته شده و باید دیه پرداخت نماید.

وکالت در زمینه پزشکی

چنانچه فردی به علت قصور یا اشتباهات پزشکی یا به دلیل عدم رعایت نکات بهداشتی، آسیبی به وی وارد شده باشد باید به وکیل پزشکی مراجعه کرده و ضمن کسب اطلاعات و مشاوره حقوقی اقدامات لازم برای پیگیری پرونده خود و جبران خسارت وارده را انجام دهد. وکیل پزشکی فردی است که دانش و تجربه بالایی در زمینه دعاوی مربوط به قصورات و اشتباهات پزشکی دارد و سالها است که به صورت تخصصی در زمینه دعاوی مربوط حقوق پزشکی فعالیت می کند .

وکیل متخصص پزشکی

امروزه فعالیت وکلا به صورت تخصصی شده است، وکلا باتوجه به تجربه و دانش حقوقی خود اغلب در یک یا دو زمینه حقوقی وکالت می کنند، گروه حقوقی عدل جویان از وکیل متخصص پزشکی که سال ها در این زمینه فعالیت می کند ، برای پیگیری پرونده های مربوط به قصور واشتباهات پزشکی استفاده می نماید. وکیل متخصص حقوقی  عدل جویان نظر به دانش حقوقی تخصصی و تجربه زیاد خود در پیگیری پروندهای مربوط به اشتباهات و جرایم پزشکی آماده ارائه خدمات و پیگیری پرونده حقوقی شما می باشد.

وکیل ارزان پزشکی

وکلای دل سوز گروه حقوقی عدل جویان با درنظر گرفتن مشکلات مالی مردم ، هزینه های مربوط به پیگیری پرونده ی حقوق پزشکی را به پایین ترین حد خود رسانده است تا همه مردم بتوانند از خدمات وکیل پزشکی گروه حقوقی عدل جویان بهره مند شوند ، با گروه حقوقی عدل جویان نگران هزینه های اخذ وکیل برای پیگیری پرونده ی پزشکی نباشید،. برای بهره مند شدن از خدمات به صرفه ترین و ارزان ترین وکیل پزشکی تهران با گروه حقوقی عدل جویان در ارتباط باشید.

راه های ارتباط با عدل جویان

گروه حقوقی عدل جویان در راستای بهره مند شدن همه مردم ایران از خدمات وکیل پزشکی گروه حقوقی عدل جویان از طریق مختلف امکان برقرای ارتباط با وکلای خود را فراهم آورده است. شما عزیزان برای ارتباط با وکیل پزشکی گروه حقوقی عدل جویان می توانید به دفتر وکالت گروه حقوقی عدل جویان واقع در صادقیه ، خیابان صادقیه جنوبی، جنب رستوران پاییز، پلاک۴۱ طبقه۴ مراجعه فرمایید.همچنین شما عزیزان می توانید با شماره ۴۴۳۸۶۵۸۱ تماس حاصل فرمایید و مشاوره حقوقی رایگان کسب نمایید. علاوه بر این می توانید به صورت ۲۴ ساعته و شبانه روزی به سایت گروه حقوقی عدل جویان مراجعه کنید و در قسمت ( پرسش و پاسخ حقوقی ) سوال خود را مطرح سازید تا از راهنمایی وکلای دل سوز و نخبه گروه حقوقی عدل جویان بهره مند شوید.

وکیل پزشکی

جرایم پزشکی ، تخلفات انتظامی

در پرونده های پزشکی ما ۲عنوان متفاوت روبه رو هستیم:

  1. جرایم پزشکی
  2. تخلفات انتظامی

این دو با هم بسیار متفاوت هستند.

جرایم پزشکی:

جرایم پزشکی در حقیقت اشتباهات و قصورات پزشکی هستند که منجربه فوت یا نقص عضو یا وارد شدن صدمه جسمی به بیمار شده است .
در جرایم پزشکی عمد یا غیرعمدی بودن فعل مطرح نیست و مسئله اصلی وارد شدن ضرر و زیان به بیمار توسط پزشک می باشد، قصور یا اشتباه چه عمدی باشد چه غیر عمدی ، جرم تلقی شده و جزوه جرایم پزشکی می باشد که مطابق قانون مجازات اسلامی هم با آن برخورد خواهد شد ، بدین معنا که پزشک مجرم شناخته شده و می بایست مجازت عمل خود را متحمل شود.

تخلفات انتظامی پزشک :

تخلفات انتظامی پزشک با جرایم پزشکی بسیار متفاوت است . در اینجا پزشک دیگر مجرم نیست بلکه متخلف است، منظور از تخلفات انتظامی رعایت نکردن اصول حرفه ای و قانونی و اخلاقی در شغل پزشکی می باشد؛ برای نمونه پزشکی در مطب خود نکات و موارد بهداشتی را راعایت نکند یا در مطب خود مواد مخدر استعمال نماید یا رفتاری خارج از عرف و اخلاق پزشکی انجام دهد . افشا کردن اسرار بیمارن نیز یکی دیگر از موارد تخلفات انتظامی پزشکان است .

در چنین مواردی پزشکان به توبیخ کتبی یا ممنوعیت از اشتغال یا…. محکوم می شوند. چنانچه موارد مذکور در تخلفات انتظامی پزشک ، منجر به وقوع جرایم پزشکی مانند ایراد صدمه بدنی یا کشته شدن وفوت بیمار شود تخلفات انتظامی به جرایم پزشکی تبدیل می شود.

هزینه و قیمت وکیل پزشکی

با توجه به حساسیت ماجرا و متضرر شدن بیماران در پرونده های مربوط به قصور پزشکی ، مشاوره حقوقی عدل جویان در اقدامی بی نظیر و در راستای هدف خود که بهره مندی همه مردم ایران از خدمات حقوقی گروه حقوقی عدل جویان می باشد با کمترین و ارزان ترین و به صرفه ترین هزینه ، پرونده پزشکی شما را توسط بهترین وکیل پزشکی پیگیری می نماید. نگران هزینه اخذ وکیل نباشید. برای بهره مندی از به صرفه ترین و ارزانترین وکیل پزشکی تهران با گروه حقوقی عدل جویان در ارتباط باشید.

رابطه مسئولیت پزشکان واخذ برائت از بیماران

مسئله قابل توجه در حقوق پزشکی اخذ برائت پزشک ها از بیماران و رابطه آن با مسئولیت پزشک می باشد . برخی گمان می کنند که امضای برائت پزشک به معنای عدم مسئولیت پزشک می باشد ، چنین چیزی کاملاً اشتباه و غلط می باشد ، چنانچه در اثرقصور پزشکی آسیبی به بیمار وارد شودف پزشک مسئول بوده و باید مجازات شود ، برائت پزشکی به معنای آن است که پزشک خطر ها و آسیب های احتمالی ناشی از عمل پزشکی یا روند درمانی را به بیمار گوش زد می کند چنانچه در طول درمان پزشکی موارد مذکور برای بیمار پیش آید و بدن بیمار توانایی و قدرت لازم برای زنده ماندن را نداشته باشد با توجه به اطلاع رسانی قبلی و عدم قصور پزشکی ، پزشک هیچ مسئولیتی ندارد .
بنابراین اخذ برائت قبل از عمل به معنای رفع مسئلیت کیفری پزشکان نمی باشد.

بهترین وکیل پزشکی

گروه حقوقی عدل جویان با در نظر گرفتن آسیب ها و خسارات جسمی و روانی وارد شده به موکلین خود در زمینه پرونده های پزشکی در پی تسریع در روند رسیدگی و جلوگیری از طولانی شدن پرونده های مربوط به دعاوی پزشکی ، بهترین وکیل پایه یک دادگستری تهران را برای پیگیری امور حقوقی شما به خدمت گرفته است، وکیل گروه حقوقی عدل جویان سالهای متمادی به صورت تخصصی در زمینه دعاوی مربوط به قصور و اشتباهات پزشکی فعالیت داشته، برای بهره مند شدن از بهترین وکیل پزشکی تهران با گروه حقوقی عدل جویان در ارتباط باشید.

چگونگی شکایت از پزشک

چنانچه دراثر اشتباهات وقصور پزشکی آسیب یا ضرر جسمانی ، روانی به بیمار وارد شده باشد در قدم اول فرد متضرر ، ابتدعاً باید به وکیل پزشکی مراجعه کرده و ضمن برخورداری از مشاوره حقوقی ، اطلاعات کاربردی در زمینه حقوق پزشکی و نحوه رسیدگی و پیگیری پرونده را کسب نماید ، وکیل پزشکی گروه حقوقی عدل جویان با توجه به سابقه فعالیت طولانی در زمینه دعاوی پزشکی و کسب موفقیت بسیار در حقوق پزشکی آماده پیگیری پرونده حقوقی شما می باشد . برای بهره مند شدن از مجرب ترین و بهترین وکیل پزشکی تهران با گروه حقوقی عدل جویان در ارتباط باشید. پس از اخذ وکیل پزشکی، وکیل شما در صورت وقوع جرایم پزشکی که منجر به ایراد صدمه یا فوت بیمار شده باشد، ضمن تنظیم شکواییه لازمه و ثبت آن به دادسرای ویژه جرایم پزشکی تهران مراجعه می کند ، در شهرستان ها نیز دادگاه های عمومی انقلاب مرجع صالح برای رسیدگی به جرایم پزشکی می باشد.

وکیل پزشکی تهران

گروه حقوقی عدل جویان سال ها است در زمینه دعاوی پزشکی در تهران فعالیت می کند، در طول این سالها با بهره مند ی از بهترین وکیل پزشکی تهران ، به موفقیت ها و پیروزی ها ی بسیاری در پرونده های خود دست یافته است که موجب جلب رضایت موکلین و احقاق حق آنها شده است.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *