وکیل بیمه فوت ، محاسبه آنلاین و رایگان بیمه عمر

وکیل بیمه فوت  در ارتباط با مسائل حقوقی بیمه فوت و حقوق مستمری فوت شدگان اظهار داشت:  مطابق با قانون مدنی حیات هر فرد با زنده متولد شدن او آغاز می شود و با مرگ وی، خواه به موت حقیقی و خواه به موت فرضی به پایان می رسد. در این بین سرپرست خانواده، دائما به فکر سرانجام و عاقبت اقارب نسبی و همسر خویش می باشد؛ که بعد از مرگ خود وضعیت معاش و هزینه های اقتصادی خانواده وی چه می شود؟ پاسخ به این پرسش، دلیل روی آوردن افراد به بیمه فوت می باشد.

برای تعریف بیمه فوت ابتدا بهتر است بیمه عمر را تعریف کنیم. در تعریفی کلی، بیمه عمر عقدی است میان شخص بیمه گذار و شرکت بیمه ( بیمه گر ) که مطابق با آن، بیمه گذار در فواصل زمانی مشخص یا مستمر و طی قرارداد فی مابین، مبالغ معینی را در وجه بیمه گر پرداخت می نماید و در صورت اینکه فوت یا حادثه ای برای شخص بیمه گذار رخ دهد، شرکت بیمه موظف به پرداخت وجوه پرداختی بیمه گذار به صورت مستمری یا یکجا به بیمه گذار یا اشخاص ثالث معرفی شده از جانب وی، است.

بیمه فوت هم یکی از اشکال بیمه عمر بوده با این مضمون که، اگر بیمه گذار فوت کند بیمه گر موظف به پرداخت خسارت به ذی نفعان بیمه گذار می باشد. نکته شایان ذکر در بیمه فوت این است که این بیمه به دو دسته تقسیم می شود. بیمه فوت عادی و بیمه فوت براساس حادثه.

از این رو است که بیمه فوت ممکن است با پیچدگی های خاص حقوقی رو به رو شود که حل آن و رسیدن به حقوق ذی نفعان متوفی بیمه گذار، راه حلی جز مراجعه به وکیل متخصص در امور بیمه فوت ندارد. گروه وکلای عدلجویان به دلیل همکار بهترین وکیل بیمه فوت بهترین و سریع ترین راه را برای مطالبه بیمه فوت به کار خواهد برد. تیم حقوقی متخصص در امور بیمه  آماده ارائه ی کلیه خدمات لازمه در این خصوص می باشد.

 

مبلغ بیمه عمر بازنشستگان بعد از فوت :

مدیر صندوق بازنشستگی کشور درباره مبلغ بیمه عمر بازنشستگان بعد از فوت اظهار داشت :  میزان ۷ میلیون و ۹۱۱ هزار و ۳۱۰ تومان می باشد.

بازنشستگان کشوری می توانند برای محاسبه انلاین مبلغ بیمه عمر بازنشتگی در سال99 به سایت مربوط به صندوق  بازنشستگی  مراجعه کنندو در آن با ورود به سامانه مربوط به بیمه عمر و حوادث اطلاعات خود را وارد کنند و به صورت آنلاین از مبلغ بیمه عمر بازنشستگان  اطلاع پیدا کنند.

بعد از فوت متوفی بیمه عمر به چه کسی داده می شود؟

تمامی افرادی که تحت پوشش بیمه فوت یا بیمه عمر قرار می گیرند در فرم مخصوصیی در ضمن قرارداد بیمه فوت مشخصات کسنی که بعد از فوت ایشان می توانند ار بیمه فوت استفاده کنند درج می گردد. این افراد می توانند وراث یا اشخاصی غیر از وراث باشند این یعنی ممکن است متوفی در ضمن قرارداد بیمه فوت اشخاص ثالثی غیر از وراث را به عنوان ذینفعان بیمه فوت تعیین کند که در این صورت مبلغ بیمه فوت تنها به ایشان پرداخت می شود.

 

وکیل بیمه فوت

 

 

2 پاسخ
  1. مهرداد عبداللهی
    مهرداد عبداللهی گفته:

    سلم. سپاس از وقتی که برای کسب اطلاعات حقوقی و حل مشکل حقوق خود گذاشتین ؛ مبلغ بیمه فوت بازنشستگان به طور دقییق ۷ میلیون و ۹۱۱ هزار و ۳۱۰ تومان می باشد.

    پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *