وکیل شرکت

وکیل شرکت , بهترین وکیل تخصصی در امور شرکت ها : با توجه به افزایش تعداد شرکت های تجاری و غیر تجاری در ایران،  مسائل و مشکلات حقوقی شرکت ها با یکدیگر و شرکت ها با اشخاص ثالث رو به افزایش می باشد که این امر لزوم مراجعه به وکیل شرکت را ایجاد می کند.

همه شرکت ها اعم از تجاری یا غیر تجاری با توجه به فعالیت های خود ممکن است با مسائل و مشکلات حقوقی درگیر شوند.

اتفاقاً مسائل حقوقی مربوط به شرکت ها دشوارتراز سایر دعاوی حقوقی است ، بنابراین نیاز به وکیل دادگستری برای پیگیری امور حقوقی شرکت و پیگیری مطالبات شرکت و همچنین تنظیم قراردادهای مربوطه فی مابین شرکت با شرکت های دیگر و اشخاص ثالث ، یک نیاز ضروری و انکار ناپذیر است.

وکیل شرکت به فردی گفته می شود که طبق قراردادی که با یک شرکت اعم از تجاری یا غیر تجاری دارد تمام امور حقوقی آنان  را پیگیری می نماید .

شرکت هایی که از وکیل بی بهره اند دچار مشکلات حقوقی بسیاری خواهند شد که در نهایت ممکن است به تضیع حق شرکت و ورشکسته شدن شرکت منجر شود اما در صورت وجود وکیل در شرکت ، با توجه به آشنایی وکیل به همه امور تجاری و امور مربوط به قراردادها و… آن شرکت هرگز دچارمشکلات حقوقی و به تبع آن ورشکستگی  نخواهد شد.

حتی در صورتی که شرکتی به ورشکستگی دچار شود می تواند برای نجات خود از وکیل متخصص شرکت کمک بگیرد.

وکیل شرکت گروه وکلای ما سالهاست به صورت تخصصی امور حقوقی بسیاری از شرکت های بزرگ را برعهده گرفته و در بسیاری ازپرونده های خود به موفقیت و پیروزی دست یافته است.

این امر موجب جلب رضایت موکلین و اعتماد بسیاری از شرکت های تهران به گروه حقوقی عدل جویان شده است.

وکیل شرکت

گروه حقوقی ما  سال ها است در زمینه دعاوی حقوقی شرکت ها   در تهران فعالیت می کند.

در طول این سالها  با بهره مند ی از بهترین وکیل تهران ، به موفقیت ها و پیروزی ها ی بسیاری در پرونده های خود دست یافته است که موجب جلب رضایت موکلین و احقاق حق آنها شده است.

اقدامات حقوقی شرکت ها

از جمله اقدامات حقوقی شرکت ها که می بایست توسط وکیل  انجام گیرد  می توان به چگونگی ثبت شرکت ها ، گرفتن گواهی مربوط به ارزش افزوده، چگونگی انتقال سهم الشرکه ، نحوه انتقال سهام شرکت ، تنظیم قراردادهای شرکت ، پلمپ نمودن دفاتر شرکت ها که در مقاله پلمپ دفاتر به آن اشاره شده است و ثبت تغیرات انجام شده در شرکت و اخذ کارت بازرگانی شرکت و …. اشاره داشت.

تیم حقوقی ما با در نظر گرفتن آسیب ها و خسارات مالی طولانی شدن پرونده های مربوط به شرکت ها  ، بهترین وکیل تهران را برای پیگیری امور حقوقی شرکت شما و تسریع در روند رسدگی به امور حقوقی شما  به خدمت گرفته است.

راه های ارتباط با وکیل شرکت

 در راستای بهره مند شدن  همه مردم ایران از  مشاوره حقوقی  از طریق مختلف  امکان برقرای ارتباط با وکلای متخصص را فراهم آورده است.

 برای ارتباط با وکیل شرکت می توانید به دفتر وکالت ما  واقع در صادقیه ، خیابان صادقیه جنوبی، جنب رستوران پاییز، پلاک41 طبقه4 مراجعه فرمایید.

همچنین شما عزیزان می توانید با شماره 44386581 تماس حاصل فرمایید و با متخصصین حقوقی ما  در ارتباط باشید.

علاوه بر این می توانید به صورت 24 ساعته و شبانه روزی به سایت گروه حقوقی عدل جویان مراجعه کنید و در قسمت (پرسیدن سوال جدید) سوال خود را مطرح سازید.

مرجع صالح برای رسیدگی به دعاوی شرکت ها

مرجع صالح برای رسیدگی به دعاوی شرکت ها با توجه به کیفری یا حقوقی بودن دعوا متفاوت است

مرجع ذی صلاح برای رسیدگی به دعاوی کیفری شرکت

چنانچه شرکتی مرتکب جرایم کیفری شود اعم از کلاه برداری یا …. دادگاه و مرجع ذی صلاح برای رسیدگی به دعوای کیفری محل وقوع جرم می باشد.

مرجع ذی صلاح برای رسیدگی به دعاوی حقوقی شرکت

پرونده های مربوط به ورشکستگی شرکت ها ،دعاوی مربوط به حقوقی فی مابین شرکت ها یا دعاوی اعضای شرکت ها با هم ، می بایست در مرکز اصلی شرکت ها اقامه گردد و نسبت به تنظیم و ثبت دادخواست ها در مرکز اصلی شرکت ها باید اقدام شود.

نکته قابل توجه زمانی است که شرکتی به تعهدات خود در برابر اشخاص ثالث حقیقی عمل نکرده باشد در این صورت فرد می بایست برای اقامه دعوا به دادگاه محل وقوع قرارداد یا محلی که تعهد باید  در آنجا عملی می شد مراجعه نماید.

چنانچه  شعبه شرکت در محل ها ذکر شده تعطیل شده باشند ، اشخاص ثالث باید به محاکم واقع در مرکز اصلی شرکت ها مراجعه و درآنجا اقامه دعواکنند.

برای پیگیری امور حقوقی شرکت ها و یا اخذ حق و حقوق خود از شرکت ها با وکیل شرکت موسسه حقوقی عدل جویان درارتباط باشید.

وکیل متخصص شرکت

امروزه فعالیت وکلا به صورت تخصصی شده است، وکلا باتوجه به تجربه و دانش حقوقی خود اغلب در یک یا دو زمینه حقوقی وکالت می کنند.

وکیل شرکت تیم حقیق ما  نظر به دانش حقوقی تخصصی و تجربه زیاد خود در پیگیری پرونده مربوط به امور حقوقی شرکت ها آماده ارائه خدمات و پیگیری پرونده حقوقی شما می باشد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *