وکیل تغییر جنسیت

وکیل متخصص تغییر جنسیت : اول به توضیح تغییر جنسیت و شراطی آن میپردازیم. تغییر جنسیت یکی از مهم ترین موضوعاتی است که موجب پیداش مسایل فقهی و حقوقی شده است . از جمله مسایل این کلمه جواز یا عدم جواز عمل این مورد است که آثار حقوقی و فقهی را مرتبط با خود با میاورد. تغییر جنسیت در بسیاری از گونه های حیوانات به عنوان یکی از روش های تکثیر شناخته شده است مانند دلقک ماهی ها که ادامه این بحث در این مورد نمیگنجد . اما تغییر جنسیت در انسان یعنی اینکه ماهیت و جنسیت فرد را به کلی تغییر داد.

اگر این عمل بروی شخصی که دارای اختلالات فیزیکی و فیزویولوزی است انجام شود هیچ مشکلی ندارد ولی اگر بروی کسی که از نظر ظاهری و باطنی مشکلی ندارد این کار جایز نیست.

دسته بندی تغییرات و گرایش های جنسیتی

انواع تمایل گرایش جنسی به طور عمومی در دسته های دگرجنسگرای ، همجنسگرایی ، دو جنسگرایی و هیچ جنسگرایی تقسیم میشود علت علمی این مورد هنوز دقیقا کشف نشده است اما یه سری از دانشمندان معتقدند که عواملی مانند ژنتیک هورمونی و محیط در ایجاد آن تاثیر گذار است

  الزام به ثبت ازدواج

وکیل تغییر جنسیت

تعریف خنثی روانی

یعنی کسی که هیچگونه نقصی در سیستم بدن خود ندارد ولی از نظر روانی بدنبال عمل تغییر جنسیت است. خنثی روانی

تاریخچه عمل تغییر جنسیت در ایران

اولین عمل تغییر جنسیت در ایران در سال ۱۳۰۹ انجام شد که طی این عمل پسری با عمل جراحی تغییر جنسیت داد و به دختر تبدیل شد.

نظر فقهای عظام در مورد تغییر جنسیت

بر طبق نظر فقهای عظام در این مورد فرد پس از تغییر جنسیت خود در مواردی مانند حدود،قصاص،مهریه و… خود تابع جنسیت واقعی خود خواهد بود وفقط از لحاظ احکام شرعی و تکالیف شرعی جنسیت ظاهری او مورد قبول واقع شده است در بحث قوانین موضوعه ایران کسی که مطابق استاندارد های پزشکی تغییر جنسیت داده باشد میتواند با مراجعه به دادگاه مربوط درخواست اصلاح شناسنامه دهد.

راه های عمل تغییر جنسیت در ایران

با ارتباط با وکیل تغییر جنسیت به راحتی میتوانید مشکل خودرا حل کنید و برای همین کار گروه  وکلای عدل جویان با سابقه درخشان در زمینه وکالت در تمام امور حقوق و کیفری کار شما رو به بهترین نحو انجام می دهند.

یک

اولین مورد این راه مراجعه به دادگاه خانواده و ارایه درخواست تغفییر جنسیت و بعد مراجعه به اداره پزشکی قانونی و بعد معرفی به یه روانشناس معتبر از طرف پزشکی قانونی برای رفع مسایل روحی و روانی و… است

  ترک انفاق و شکایت ندادن نفقه

دو

دومین مورد ارجاع به روانپزشک معتبر و انجام کارهای روان درمانی و… است.

وکیل تغییر جنسیت

فرد تراجنسی ( دو جنسی ها ) هرمافرودیت که دارای ابهام و اختلال جنسی هستند ( از نوع ژنتیکی و کروموزومی ) باید با آزمایش و بررسی علمی تعیین و به تایید پزشک معتمد رسیده باشد و از هویت خود مطمئن باشند و براساس جنس جدید مجوزهای لازم جهت جراحی را کسب می کنند اما تا زمانی که جراحی خود را تکمیل نکرده به عنوان جنس جدید شناخته نمی شوند و مسائلی مانند ازدواج، انحصار وراثت و.. براساس جنس فعلی می باشد .

عمل تغییر جنسیت در ایران در هزینه ی بسیار بالایی است که افرادی را که دارای مشکلات جنسیتی هستند رو زیاد ترغیب به انجام این عمل نمیکنه و هزینه این عمل هم در خارج از ایران به همین نحو است .کسانی که خواستار تغییر جنسیت هستند میتوانند با گروه وکلای عدل جویان ارتباط برقراردکنن و در کوتاهترین زمان ممکن هدفشون محقق شود. با صحبت با وکیل تغییر جنسیت مشکل خودرا حل کنید و وکلای عدل جویان آماده رسیگی به مشکلات شما هستند.

برای آگاهی بیشتر به وکیل متخصص تغییر جنسیت مراجعه نمایید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *