هزینه و قیمت مشاوره حقوقی : داشتن دانش و آگاهی نسبی و ابتدایی نسبت به  مسائل حقوقی، امروزه از نیازهای اصلی جامعه ما می باشد. با کسب دانش و اطلاعات حقوقی در برخورد با مشکلات و مسائل حقوقی با تسلط و دقت بیشتری پرونده حقوقی خود را پیگیری می نمایید،همانطور که در مقاله مشاوره حقوقی  بیان کردیم بهترین راه کسب اطلاعات حقوقی مراجعه به وکیل دادگستری و استفاده از دانش وتجربه وکیل می باشد.گروه حقوقی عدل جویان توسط وکلای نخبه وبا تجربه خود در راستای هدف اصلی خود که ارتقاء سطح آگاهی مردم نسبت به مسائل حقوقی می باشداقدام به ارائه مشاوره حقوقی درزمینه های مختلف حقوقی می نماید،برای استفاده از مشاوره حقوقی گروه حقوقی عدل جویان می توانید با شماره ۴۴۳۸۶۵۸۱ تماس حاصل فرمایید، یا به صورت حضوری به دفتروکالت گروه حقوقی عدل جویان مراجعه فرمایید.

هزینه و قیمت مشاوره حقوقی

هزینه و قیمت مشاوره حقوقی

هزینه و قیمت مشاوره حقوقی

ازمهمترین دغدغه های مرد در رابطه با اخذ وکیل وکسب مشاوره حقوقی،هزینه های مربوط به اخذ وکیل واخذ مشاوره حقوقی می باشد. اما گروه حقوقی عدل جویان ضمن درک مشکلات مالی مردم  دراقدامی بی نظیر مشاوره حقوقی بسیار ارزان  و به صرفه به شما عزیزان ارائه می دهد تا با این اقدام وکلای دل سوز گروه حقوقی عدل جویان،هزینه های اخذ وکیل و کسب مشاوره حقوقی برای شما عزیزان به حداقل برسد. در حقیقت گروه حقوقی عدل جویان ارزانترین وبه صرفه ترین مشاوره حقوقی  را درغرب تهران ارائه می دهد.

هزینه وقیمت مشاوره حقوقی گروه حقوقی عدل جویان کمترین هزینه مشاوره حقوقی درغرب تهران می باشد، همچنین وکلای متعهد و باتجربه گروه حقوقی عدل جویان،سودمندترین ومفید ترین وکاربردی ترین مشاوره حقوقی را برای حل مشکل حقوقی شما ارائه می دهند.نکته قابل توجه درمورد هزینه وقیمت مشاوره حقوقی گروه حقوقی عدل جویان  آن است که گروه حقوقی عدل جویان در اقدامی بی نظیرمشاوره حقوقی رایگان نیزارائه می دهد،برای استفاده از مشاوره حقوقی رایگان گروه حقوقی عدل جویان باید به سایت گروه حقوقی عدل جویان مراجعه کنید، تمامی شما عزیزان می توانید از هرجای ایران  و درهر ساعت از شبانه روز از مشاوره حقوقی رایگان و ۲۴ساعته گروه حقوقی عدل جویان بهره مند شوید. شما عزیزان با مراجعه به سایت، در قسمت پرسیدن سوال، مشکل یا سوال حقوقی خود تان رامطرح می کنید،وکلا و کارشناسان نخبه گروه حقوق عدل جویان پاسخ سوال یا راه حل مشکل حقوقی شما را برایتان ارسال خواهند کرد،بدین طریق از ارزانترین، مشاوره حقوقی درتهران بهره مند می شوید.

راه های اخذ مشاوره حقوقی

برای ارتباط با وکلای گرووه حقوقی عدل جویان راه های مختلقی پیش بینی شده است،شما می توانید به صورت حضوری با مراجعه به دفتر وکالت گروه حقوقی عدل جویان از ارزانترین مشاوره حقوقی حضوری بهره مند شوید؛همچنین می توانید با تماس با شماره ۴۴۳۸۶۵۸۱ از مشاوره حقوقی تلفنی عدل جویان استفاده نمایید.سایت گروه حقوقی عدل جویان با ارائه مشاوره حقوقی۲۴ساعته و رایگان دیگر راه ارتباط با گروه حقوقی عدل جویان و استفاده از مشاوره حقوقی ارزان قیمت وسودمند می باشد.

هزینه مشاوره حقوقی چقدر است ؟

هزینه مشاوره حقوقی تلفنی رایگان است و مشاوره حضوری نیز با توجه به میزان زمان و تخصص آن متغیر است در صورت عدم توانایی مالی مشاوره حقوقی حضوری نیز با افتخار انجام می شود .

ساعات کاری برای مشاوره حضوری در دفتر چه زمانی است ؟

مشاوره حقوقی تلفنی با تلفن همراه شبانه روزی می باشد امّا ساعات کار دفتر وکالت از ۹ صبح الی ۹ شب می باشد .

آیا مشاوره حقوقی تلفنی رایگان است ؟

بله شما میتوانید با یک تماس از اطلاعات اولیه بهره مند شوید ولی توصیه میشود در دعاوی ملکی و قراردادی حتما مدارک را به وکیل و مشاور خود ارائه نمایید .

مشاوره حقوقی توسط چه کسی در این موسسه انجام می شود ؟

مشاوره حقوقی توسط دکتری حقوق و وکلای پایه یک دادگستری با حداقل ۸ سال سابقه حقوقی و وکالت در دادگستری انجام می پذیرد .

مشاوره حقوقی آنلاین به چه صورت است ؟

مشاوره حقوقی آنلاین با ارائه شماره تلفن و یا ارسال سوال میسر است . پاسخ سریعاً بصورت مکتوب و یا تلفنی به متقاضی ارائه خواهد شد .

مدت زمان مشاوره حضوری چقدر است ؟

مدت زمان مشاوره حقوقی محدود نبوده و تا زمان حل مشکل و یا ارائه راهکار ادامه خواهد داشت و این زمان ممکن است در حدود ۱۵ الی ۳۰ دقیقه باشد.

آیا برای موارد حقوقی مختلف مشاوره توسط افراد متخصص در آن موضوع داده می شود ؟

با توجه به گستره علم حقوق مشاوره حقوقی در هر زمینه توسط متخصص مربوطه صورت می پذیرد که جملگی از متخصصین همان گرایش مربوطه می باشند .

برای مشاوره تلفنی چه ساعاتی باید تماس گرفته شود ؟

مشاوره حقوقی با تلفن تماس دفتر در ساعات کاری ۹صبح الی ۹ شب و تلفن همراه بصورت شبانه روزی امکان ارائه مشاوره میسر خواهد بود .