هزینه و قیمت مشاوره حقوقی : داشتن دانش و آگاهی نسبی و ابتدایی نسبت به  مسائل حقوقی، امروزه از نیازهای اصلی جامعه ما می باشد.

با کسب دانش و اطلاعات حقوقی در برخورد با مشکلات و مسائل حقوقی با تسلط و دقت بیشتری پرونده حقوقی خود را پیگیری می نمایید.

بهترین راه کسب اطلاعات حقوقی مراجعه به وکیل دادگستری و استفاده از دانش وتجربه وکیل می باشد.گروه حقوقی عدل جویان توسط وکلای نخبه وبا تجربه خود در راستای هدف اصلی خود که ارتقاء سطح آگاهی مردم نسبت به مسائل حقوقی می باشداقدام به ارائه مشاوره حقوقی درزمینه های مختلف حقوقی می نماید،

برای استفاده از مشاوره حقوقی گروه حقوقی عدل جویان می توانید با شماره 44386581 تماس حاصل فرمایید، یا به صورت حضوری به دفتروکالت ما  مراجعه فرمایید.

هزینه و قیمت مشاوره حقوقی

هزینه و قیمت مشاوره حقوقی

هزینه و قیمت مشاوره حقوقی

ازمهمترین دغدغه های مرد در رابطه با اخذ وکیل ،هزینه های مربوط به اخذ وکیل  می باشد.اما گروه حقوقی ما ضمن درک مشکلات مالی مردم  دراقدامی بی نظیر خدمات  حقوقی بسیار ارزان  و به صرفه به شما عزیزان ارائه می دهد تا با این اقدام وکلای دل سوز گروه حقوقی ما هزینه های اخذ وکیل برای شما عزیزان به حداقل برسد.

هزینه وقیمت مشاوره حقوقی گروه حقوقی ما  کمترین هزینه  درغرب تهران می باشد. همچنین وکلای متعهد و باتجربه گروه حقوقی ما ،سودمندترین ومفید ترین وکاربردی ترین اطلاعات  حقوقی را برای حل مشکل حقوقی شما ارائه می دهند.

نکته  قابل توجه   آن است که تیم حقوقی ما  در اقدامی بی نظیرمشاوره حقوقی رایگان نیزارائه می دهد،برای استفاده ازخدمات رایگان باید به سایت گروه حقوقی عدل جویان مراجعه کنید.

تمامی شما عزیزان می توانید از هرجای ایران  و درهر ساعت از شبانه روز از خدمات حقوقی رایگان و 24ساعتهبهره مند شوید.

شما عزیزان با مراجعه به سایت، در قسمت پرسیدن سوال، مشکل یا سوال حقوقی خود تان رامطرح می کنید،وکلا و کارشناسان نخبه ما پاسخ سوال یا راه حل مشکل حقوقی شما را برایتان ارسال خواهند کرد.

راه های اخذ مشاوره حقوقی

برای ارتباط با وکلای گروه حقوقی عدل جویان راه های مختلقی پیش بینی شده است،شما می توانید به صورت حضوری با مراجعه به دفتر وکالت ما  از ارزانترین مشاوره حقوقی حضوری بهره مند شوید؛همچنین می توانید با تماس با شماره 44386581 از مشاوره حقوقی تلفنی استفاده نمایید.

سایت ما با ارائه مشاوره حقوقی24ساعته و رایگان دیگر راه ارتباط با وکلای متخصص و دل سوز ما می باشد.

هزینه مشاوره حقوقی چقدر است ؟

هزینه مشاوره حقوقی تلفنی رایگان است و مشاوره حضوری نیز با توجه به میزان زمان و تخصص آن متغیر است در صورت عدم توانایی مالی مشاوره حقوقی حضوری نیز با افتخار انجام می شود .

ساعات کاری برای مشاوره حضوری در دفتر چه زمانی است ؟

مشاوره حقوقی تلفنی با تلفن همراه شبانه روزی می باشد امّا ساعات کار دفتر وکالت از 9 صبح الی 9 شب می باشد .

آیا مشاوره حقوقی تلفنی رایگان است ؟

بله شما میتوانید با یک تماس از اطلاعات اولیه بهره مند شوید ولی توصیه میشود در دعاوی ملکی و قراردادی حتما مدارک را به وکیل و مشاور خود ارائه نمایید .

مشاوره حقوقی توسط چه کسی در این موسسه انجام می شود ؟

مشاوره حقوقی توسط دکتری حقوق و وکلای پایه یک دادگستری با حداقل 8 سال سابقه حقوقی و وکالت در دادگستری انجام می پذیرد .

مشاوره حقوقی آنلاین به چه صورت است ؟

مشاوره حقوقی آنلاین با ارائه شماره تلفن و یا ارسال سوال میسر است . پاسخ سریعاً بصورت مکتوب و یا تلفنی به متقاضی ارائه خواهد شد .

مدت زمان مشاوره حضوری چقدر است ؟

مدت زمان مشاوره حقوقی محدود نبوده و تا زمان حل مشکل و یا ارائه راهکار ادامه خواهد داشت و این زمان ممکن است در حدود 15 الی 30 دقیقه باشد.

آیا برای موارد حقوقی مختلف مشاوره توسط افراد متخصص در آن موضوع داده می شود ؟

با توجه به گستره علم حقوق مشاوره حقوقی در هر زمینه توسط متخصص مربوطه صورت می پذیرد که جملگی از متخصصین همان گرایش مربوطه می باشند .

برای مشاوره تلفنی چه ساعاتی باید تماس گرفته شود ؟

مشاوره حقوقی با تلفن تماس دفتر در ساعات کاری 9صبح الی 9 شب و تلفن همراه بصورت شبانه روزی امکان ارائه مشاوره میسر خواهد بود .