مشاوره حقوقی گواهی تجرد

مشاوره حقوقی گواهی تجرد : در مقاله مشاوره حقوقی حذف نام همسر پس از طلاق بیان نمودیم که در صورت وجود شرایطی امکان حذف نام شوهر  یا زن  بعد از طلاق وجود دارد ، بنابراین شاید یکی از مهمترین دغدغه های طرفین نکاح این مسئله است که طرف مقابل پیش از این، ازدواج نموده یا خیر؟ با توجه به امکان حذف نام همسر سابق ، تنها با استناد با شناسنامه  نمی توان  به این مسئله پی برد زیرا ممکن است طرف مقابل  نام همسر سابق خود را از شناسنامه حذف کرده باشد.

بنابراین  به صرف سفید بودن قسمت ازدواج شناسنامه  نمی تواند کاملا مطمئن شد که طرف مقابل ازدواج نکرده است .  نکته قابل توجه در مشاوره حقوقی گواهی تجرد ، شارع مقدس و قانوگذار  برای جلوگیری از سوء استفاده افراد  از حذف نام همسر و جلوگیری از تدلیس در نکاح صدور گواهی تجرد را پیش بینی نموده است. هر کدام از طرفین ازدواج می توانند گواهی تجرد را از سازمان ثبت احوال مطالبه واخذ نمایند. اخذ مشاوره حقوقی گواهی تجرد و اطلاع یافتن از سابقه ازدواج یا عدم ازدواج همسر خود  برای شروع زندگی مشترک امری ضروری است.

مشاوره حقوقی رایگان گواهی تجرد

گروه حقوقی عدل جویان در پی بهره مند شدن همه مردم ایران از سراسر کشور از خدمات حقوقی رایگان گروه حقوقی عدل جویان ،سایت گروه حقوقی عدل جویان را طراحی نموده است تا شما عزیزان به وب سایت گروه حقوقی عدل جویان مراجعه کنید و مسئله یا مشکل حقوقی خود را با وکیل و کارشناسان حقوقی عدل جویان در میان بگذارید. کارشناسان و وکلای گروه حقوقی عدل جویان در اسرع وقت به سوالات مطرح شده  توسط شما پاسخ خواهندداد، تمامی مشاوره ها رایگان بوده، درواقع تمامی خدمات ارائه شده درسایت گروه حقوقی عدل جویان اعم از مشاوره حقوقی آنلاین و … و همچنین استفاد از مقاله های منتشر شده در سایت گروه حقوقی عدل جویان رایگان است و هیج هزینه ای برای شما نخواهد داشت.

راه های ارتباط با گروه حقوقی عدل جویان

گروه حقوقی عدل جویان در راستای بهره مند شدن همه مردم ایران از خدمات گروه حقوقی عدل جویان از طریق مختلف امکان برقرای ارتباط با گروه حقوقی عدل جویان را فراهم آورده است. شما عزیزان برای اخذ مشاوره حقوقی گواهی تجرد از  وکلای نخبه و دل سوز  گروه حقوقی عدل جویان می توانید به دفتر وکالت گروه حقوقی عدل جویان واقع در غرب تهران، صادقیه ، خیابان صادقیه جنوبی، جنب رستوران پاییز، پلاک۴۱ طبقه۴ مراجعه فرمایید.

همچنین شما عزیزان می توانید با شماره ۴۴۳۸۶۵۸۱ تماس حاصل فرمایید و با وکیل متخصص گروه حقوقی عدل جویان در ارتباط باشید.علاوه بر این شما می توانید به صورت ۲۴ ساعته و شبانه روزی به سایت گروه حقوقی عدل جویان مراجعه کنید و  از مشاوره حقوقی گواهی تجرد عدل جویان به صورت شبانه روزی بهره مند شوید ، در قسمت ( پرسیدن سوال حقوقی جدید) سوال خود را مطرح سازی  و از مشاوره حقوقی رایگان گروه حقوقی عدل جویان بهره مند شوید.

مشاوره حقوقی گواهی تجرد

گواهی تجرد چیست ؟

گواهی تجرد در حقیقت  یک اماره و نشان دهندی ازدواج یا عدم ازدواج طرف مقابل می باشد ، در ضمن گواهی تجرد،  نوع ازدواج اعم از نکاح دائم یا موقت  و نوع جدایی اعم از فسخ نکاح یا طلاق یا بطلان ذکر گردیده است.

مشاوره حقوقی تلفنی:

مشاوره حقوقی تلفنی این امکان را به شما می دهد، در کمترین فرصت، سودمندترین و مفید ترین اطلاعات حقوقی و کیفری وخانواده و..را به دست آورید. ازجمله خدمات گروه حقوقی عدل جویان مشاوره حقوقی تلفنی می باشد ،گروه حقوقی عدل جویان افتخار می کند که در زمینه مشاوره حقوقی تلفنی خدمات و اطلاعات کاربردی در اختیار تماس گیرندگان قرارمی دهد مشاوره های تلفنی عدل جویان رایگان بوده ،این در نوع خود بی نظیر است .

چگونگی اخذ گواهی تجرد

نکته قابل توجه در مشاوره حقوقی گواهی تجرد، امکان  اخذ و مطالبه  گواهی تجرد به صورت اینترنتی می باشد. فردی که متقاضی اخذ گواهی تجرد می باشد می بایست به سایت  سازمان ثبت احوال مراجه کند ، فرم مربوطه را تکمیل نماید در نهایت شماره پیگیری برای وی ارسال می شود ، از طریق این شماره پیگری فرد می تواند از روند رسیدگی ونتیجه پرونده خود آگاه شود.چنانچه با درخواست گواهی تجرد طرفین نکاح موافقت شود پیامی برای شما ارسال می شود مبنی بر پذیرش درخواست گواهی تجرد ، در این مرجله شما می بایست با در دست داشن مدارک لازم از جمله اصل و کپی کارت ملی ، اصل و کپی شناسنامه به اداره کل اسناد امورهویتی ایرانیان خارج از کشور به نشانی تهران ، خیابان امام خمینی (ره) نبش شیخ هادی مراجعه کنند و به صورت حضوری هزینه مربوط صدور گواهی تجرد را پرداخت نمایند.

مشاوره گواهی تجرد در غرب تهران

گروه حقوقی عدل جویان در غرب تهران به روش های مختلفی تلفنی،حضوری،آنلاین و…اقدام به ارائه مشاوره حقوقی گواهی تجرد  می نماید،بیشتر مراجعه کنندگان به دفتر وکالت گروه حقوقی عدل جویان درغرب تهران مربوط به دعاوی خانوادگی می باشد،گروه حقوقی عدل جویان با تجربه بالا در پیگیری پروندهای خانواده و بااستفاده از دانش و تجربه وکلای نخبه و متهد و باتجربه خود آماده پیگیری پرونده حقوقی خانواده شما و ارائه سودمند ترین مشاوره حقوقی غرب تهران می باشد.

مشاوره حقوقی گواهی تجرد

با داشتن دانش حقوقی و اطلاعات حقوقی می توانید بهتر و سریعتر مشکل حقوقی خود را پیگیری نمایید، یکی از راه های اخذ اطلاعات صحیح و دقیق در رابطه با گواهی تجرد اخذ مشاوره حقوقی تجرد  از وکیل متخص می باشد ؛ یکی از دلایلی  که مردم رغبت کمتری برای اخذ وکیل در پرونده حقوقی دارند ،هزینه های زیاد اخذ وکیل می باشد اما یکی از خدمات بی نظیر گروه حقوقی عدل جویان  ارائه مشاوره حقوقی رایگان در زمینه های مختلف حقوقی توسط وکلای دل سوز ومتعهد گروه حقوقی عدل جویان می باشد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *