مشاوره حقوقی تهدید

مشاوره حقوقی تهدید : تهدید از جرائم یکی دو قرن اخیر نبوده و ماهیت ذاتی آن تمام دوران بشریت را در بر گرفته است. با این تفاوت که علم حقوق و تألیف کتب قانونی سبب جرم انگاری آن و تخصیص مجازات ویژه به مجرم شده است. تهدید با ایجاد احساس عدم امنیت می تواند آسایش شخصی و خانوادگی افراد را درهم شکسته و موجبات تبعیت از فرد خاطی را که در اغلب موارد به انجام ارتکاب اعمال مجرمانه می گردد فراهم نماید. در این خصوص قانون به حمایت از شخصی که مورد تهدید قرار گرفته می پردازد . کسب اطلاعات کاربردی و مفید در زمینه تهدید جز با اخذ مشاوره حقوقی تهدید از وکیل متخصص تهدید امکان پذیر نمی باشد.

مشاوره حقوقی رایگان تهدید :

انجام مشاوره حقوقی رایگان در زمینه های مختلف حقوقی اعم از امور حسبی و کیفری وجرایم رایانه ای و خانواده و..ازمجموعه اقداماتی است که گروه حقوقی عدل جویان در راستای بهره مند شدن همه مردم ایران حتی کسانی که مشکل مالی دارند از اطلاعات حقوقی می باشد.شما عزیزان می توانید به قسمت پرسیدن سوال جدید در سایت گروه حقوقی عدل جویان رجوع کنید وسوال یا مشکل  حقوقی خود را مطرح سازید،مطمئن باشید ،حقوقدانان و وکلای گروه حقوقی عدل جویان به سوال شما پاسخ خواهند داد و مشکل شما را پیگیری خواهند نمود در ضمن با مراجعه به سایت گروه حقوقی عدل جویان از مقالات منتشر شده در زمینه های مختلف حقوقی در سایت گروه حقوقی عدل جویان بهره مند شوید.

تهدید چیست؟

تهدید به صورت کاملا مشخص در قوانین مدون تعریف نشده است و قانونگذار به تعریف ذهنی موجود در خصوص آن اکتفا نموده است. تهدید می تواند شامل هرگونه حرف و یا عملی باشد که به طرق غیرقانونی و نامشروع وعده انجام عملی غیرقانونی و نامشروع را می دهد تا فردی را مجبور به انجام عملی غیرقانونی و یا نامشروع سازد. در این تعریف، عصبانیت یک فرد از تضییع حقوق خود و تهدید به  مراجعه به دادگاه جهت احقاق حق، مشمول تهدید نمی باشد اما اگر همان شخص، جهت اخذ حق و حقوق خود، فرد مدیون را به انجام عملی غیرقانونی تهدید کند، جرم مورد نظر رخ داده است.

  سنگسار (رجم)

مشاوره حقوقی تهدید

مشاوره حقوقی تلفنی تهدید:

مشاوره حقوقی تلفنی این امکان را به شما می دهد، در کمترین فرصت، سودمندترین و مفید ترین اطلاعات حقوقی و کیفری وخانواده و..را به دست آورید. ازجمله خدمات گروه حقوقی عدل جویان، ارائه  مشاوره حقوقی تهدید به صورت تلفنی می باشد ، گروه حقوقی عدل جویان افتخار می کند که در زمینه مشاوره حقوقی تلفنی خدمات و اطلاعات کاربردی در اختیار تماس گیرندگان قرار  می دهد مشاوره ی حقوقی تلفنی عدل جویان رایگان بوده ،این در نوع خود بی نظیر است

ماهیت جرم تهدید

ارتکاب تهدید در اغلب موارد از مصادیق معاونت در جرم می باشد اما در برخی موارد می تواند به عنوان یک جرم کاملا مستقل مورد رسیدگی کیفری واقع گردد. زمانی از مصادیق معاونت به شمار می رود که تهدید کننده خواستار ارتکاب یک عمل غیر قانونی توسط تهدید شونده باشد؛ بنابراین تهدید کننده معاون و تهدید شونده در صورت ارتکاب عمل مجرمانه، مباشر جرم می باشد.مواردی که جرم تهدید به صورت کاملا مستقل مطرح می گردد در قانون مشخص شده اند که عبارتند از:

  1. تهدید با چاقو و هرگونه سلاح دیگری که به صورت عرفی بتوان عنوان مشخصه سلاح  را بر آن اطلاق نمود؛ اعم از سلاح گرم و یا سرد
  2. تهدید در خصوص ارائه نوشته، سند، مهر و یا امضا به هر طریقی
  3. تهدید به قتل و یا ایراد ضررهای مالی، شرفی و یا نفسی و همچنین افشای رازهای شخصی و خصوصی
  4. تهدید جهت در اختیار گرفتن هواپیمای آماده پرواز و یا در حال پرواز و ایجاد اختلال در کار فرودگاه و بخش ایمنی و هدایت پرواز
  معاونت در جرم

تهدید بیشتر به صورت کاملا ساده رخ می دهد که به افراد حق طرح شکایت کیفری را خواهد داد. از جمله مهمترین مصادیق آن اخاذی با تهدید به انتشار فیلم و عکس های خصوصی می باشد. باید دقت نمود که مشاوره حقوقی تهدید می تواند کمک شایان توجهی به احقاق حق تضییع شده افراد در جریان تهدید نماید.

مشاوره حقوقی تهدید غرب تهران:

گروه حقوقی عدل جویان در غرب تهران به روش های مختلفی تلفنی،حضوری،آنلاین و…اقدام به ارائه مشاوره حقوقی تهدید می نماید، گروه حقوقی عدل جویان با تجربه بالا در پیگیری پروندهای کیفری  و با استفاده از دانش و تجربه وکلای نخبه و متهد و باتجربه خود آماده پیگیری پرونده مربوط به تهدید شما و ارائه سودمند ترین مشاوره حقوقی تهدید در غرب تهران می باشد.گروه حقوقی عدل جویان سالهاست در غرب تهران فعالیت می کند و توانسته رضایت و اعتماد بسایری از موکلین خود را جلب نماید برای بهره مند شدن از بهترین مشاوره حقوقی غرب تهران با وکلای دل سوز گروه حقوقی عدل جویان درارتباط باشید.

مجازات جرم تهدید

جرم تهدید در دو ماده قانونی از مواد قانون مجازات اسلامی و در بخش تعزیرات مورد اشاره واقع شده و در این حین نیز مجازات آن تعیین شده است. بر اساس مواد ۶۶۸ و ۶۶۹ قانون مجازات اسلامی، تهدید در مصادیق مختلف مشمول ۷۴ ضربه شلاق و یا حبس از دو و یا سه ماه تا دوسال می باشد. مجازات جرم تهدید از نوع حق الناس بوده و رضایت شاکی خصوصی می تواند سبب تخفیف و یا تعلیق  مجازات گردد و یا اینکه حتی از مجازات صرفه نظر نماید. وکیل کیفری گروه حقوقی عدل جویان در جلسات  مشاوره حقوقی تهدید،  تهدید شونده را مصمم به طرح شکایت کیفری از مجرم و احقاق حق خود می نماید .

مشاوره حقوقی تهدید به صورت حضوری

با داشتن دانش حقوقی و اطلاعات حقوقی می توانید بهتر وسریعتر مشکل حقوقی خود را پیگیری نمایید، یکی از دلایلی  که مردم رغبت کمتری برای اخذ وکیل در پرونده حقوقی دارند ،هزینه های زیاد اخذ وکیل می باشد اما یکی از خدمات بی نظیر گروه حقوقی عدل جویان  ارائه مشاوره حقوقی رایگان  در زمینه های مختلف حقوقی از جمله تهدید  می باشد ،.برای بهره مند شدن از مشاوره حقوقی ارزان  تهدید  با وکلای دل سوز ومتعهد با گروه حقوقی عدل جویان درارتباط باشید.

  مزاحمت تلفنی و مجازت آن

مرجع صالح رسیدگی به جرم تهدید

نکته قابل توجه در مشاوره حقوقی تهدید آن است که مرجع صالح رسیدگی به جرم تهدید، دادسرا و دادگاه عمومی محل ارتکاب جرم تهدید است. این روند در تمامی جرائم کیفری که جنبه عمومی دارند حاکم بوده و مبتنی بر قانون آیین دادرسی کیفری می باشد. همچنین ممکن است دادگاه محل وقوع جرم، مصلحت را در پیگیری پرونده توسط دادگاه محل دستگیری متهم بداند که در این صورت هر دو دادگاه باید تعاملات لازمه را با یکدیگر داشته باشند. اخذ مشاوره حقوقی تهدید برای آشنایی با نحوه رسیدگی به پرونده و تسریع در روند رسیدگی ضرورتی انکار ناپذیر است.

راه های ارتباط با گروه حقوقی عدل جویان :

گروه حقوقی عدل جویان در راستای بهره مند شدن همه مردم ایران از خدمات گروه حقوقی عدل جویان، از طریق مختلف امکان برقرای ارتباط با گروه حقوقی عدل جویان و اخذ مشاوره حقوقی تهدید  را فراهم آورده است. شما عزیزان برای ارتباط با وکلای نخبه و مجرب   گروه حقوقی عدل جویان می توانید به دفتر وکالت گروه حقوقی عدل جویان واقع در غرب تهران، صادقیه ، خیابان صادقیه جنوبی، جنب رستوران پاییز، پلاک۴۱ طبقه۴ مراجعه فرمایید. همچنین شما عزیزان می توانید با شماره ۴۴۳۸۶۵۸۱ تماس حاصل فرمایید و با وکیل متخصص گروه حقوقی عدل جویان در ارتباط باشید.علاوه بر این شما می توانید به صورت ۲۴ ساعته و شبانه روزی به سایت گروه حقوقی عدل جویان مراجعه کنید تا ضمن مطالعه مقاله مشاوره حقوقی تهدید ، در قسمت (پرسیدن سوال جدید) سوال خود را مطرح سازید  و از مشاوره حقوقی رایگان گروه حقوقی عدل جویان بهره مند شوید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *