مشاوره حقوقی تعدیل نفقه

مشاوره حقوقی تعدیل نفقه : نفقه از جمله حقوقی در زندگی مشترک می باشد که باید توسط زوج پرداخت شود، منظور از نفقه ، تامین هزینه های زندگی زوجه توسط زوج می باشد؛ قانون مدنی نفقه را پرداخت هزینه های مربوط به غذا و دارو و لباس زوجه و تهیه ابزار و وسایل زندگی مشترک و حتی تامین هزینه های مربوط به درمان زن می باشد. نکته قابل توجه در مشاوره حقوقی تعدیل نفقه آن است که حتی هزینه های آرایشی زن نیز باید توسط مرد پرداخت شود.

مسئله مهم دیگر در مشاوره حقوقی تعدیل نفقه مقدار و میزان نفقه زوجه می باشد که اختلافات زیادی دراین زمینه وجود دارد. نکته قابل توجه در مشاوره حقوقی تعدیل نفقه متفاوت بودن نفقه هر زنی با زن دیگر است، به این معنا که نفقه هر زنی بنابر شرایط و مواردی که در ادامه مشاوره حقوقی تعدیل نفقه بیان خواهیم کرد متفاوت خواهد بود.نفقه هر زنی با توجه به سطح تحصیلات و شرایط زندگی خانوادگی ، با درنظر گرفتن منطقه و محل زندگی زوجه و مقایسه زوجه با سایر زنان در سطح او تعین وپرداخت می شود.

مشاوره حقوقی حضوری تعدیل نفقه

بهترین راه برای کسب اطلاعات حقوقی مفید و کاربردی در زمینه تعدیل نفقه مراجعه حضوری به دفتر وکالت عدل جویان و استفاده از مشاوره حقوقی حضوری عدل جویان می باشد. برای دریافت مشاوره حقوقی حضوری عدل جویان در زمینه تعدیل نفقه باید به آدرس: صادقیه .خیابان شهدای صادقیه جنوبی.جنب رستوران پاییز پلاک۴۱ طبقه۴ مراجعه کنید.

مشاوره حقوقی تعدیل نفقه

ممکن است دادگاه با توجه به وضعیت ظاهری و سطح تحصیلات زوجه و سایر موارد مذکور در مشاوره حقوقی تعدیل نفقه مبلغی را به عنوان نفقه برای وی تعیین کند و مرد را ملزم به پرداخت آن مقدار نفقه نماید اما مرد در حال حاضر توانایی و استطاعت لازم برای پرداخت را نداشته باشد در چنین حالتی مسئله تعدیل نفقه پیش می آید. مرد می تواند با اثبات عدم توانایی و استطاعت خود بر پرداخت نفقه درخواست تعدیل نفقه را نماید، منظور از تعدیل نفقه معادل کردن و یا یکسان نمودن و برقرای موازنه بین توانایی مالی و حقوق و دریافتی مرد با میزان نفقه ای که قراراست پرداخت نماید می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد تعدیل نفقه می توانید با گروه حقوقی عدل جویان از طریق مراجعه حضوری یا تلفنی یا از طریق سایت گروه حقوقی عدل جویان در ارتباط باشید و از مشاوره حقوقی تعدیل نفقه توسط وکلای نخبه و باتجربه گروه حقوی عدل جویان بهره مند شوید.

 

مشاوره حقوقی تعدیل نفقه

نکته مهمتری که باید در مشاوره حقوقی تعدیل نفقه بیان داشت آن است که ممکن است در خواست تعدیل نفقه از سوی زن باشد به این شکل که پس از صدور حکم به پرداخت نفقه وضعیت مالی مرد با توجه به هر دلیلی بهتر شود و توانایی مالی مرد افزایش پیدا کند در چنین حالتی این زوجه است که می تواند با مراجعه به وکلای گروه حقوقی عدل جویان و اخذ مشاوره حقوقی تعدیل نفقه درخواست تعدیل نفقه را تنظیم و ثبت نماید تا میزان و مقدار نفقه پرداختی مرد در هر قسط افزایش پیدا کند.

مشاوره حقوقی تعدیل نفقه به صورت آنلاین

همه مردم ایران حتی کسانی که مشکل مالی دارند می توانند به سایت گروه حقوقی عدل جویان مراجعه کند و درقسمت پرسیدن سوال جدید، پرسش یا مشکل حقوقی خود را مطرح سازند و در اسرع وقت پاسخ خود را دریافت نمایند تا از این طریق از مشاوره حقوقی آنلاین گروه حقوقی عدل جویان بهره مند شوند.

اقدامات لازم

از جمله اقدامات لازمی که باید در مشاوره حقوقی تعدیل نفقه برای درخواست تعدیل نفقه بیان شود عبارت است از مراجعه به دفتروکالت گروه حقوقی عدل جویان و اخذ مشاوره حقوقی تعدیل نفقه و سپس باید توسط وکیل خود مدارک و اسنادی را جمع آوری نماید مانند: کپی از سند نکاح و کپی از شناسنامه و همچنین تصویرمصدق یا کپی از دادنامه قطعی مبنی بر پرداخت نفقه ، بعد از تهیه و جمع آوری مدارک مذکور در مشاوره حقوقی تعدیل نفقه باید به وسیله وکیل خود اقدام به تنظیم و ثبت دادخواست نماید.

مشاوره حقوقی رایگان تعدیل نفقه

گروه حقوقی عدل جویان در راستای بهره مندی همه مردم از اطلاعات و دانش حقوقی و با درنظر گرفتن مشکلات مالی مردم اقدام به ارائه مشاوره حقوقی رایگان می نماید، برای دریافت مشاوره حقوقی رایگان می توانید به سایت گروه حقوی عدل جویان مراجعه کنید و از مقالات حقوقی با عنوان مشاوره حقوقی در زمینه مسائل مختلف حقوقی بهره مند شوید یا در قسمت پرسیدن سوال جدید مشکل یا سوال حقوقی خود را مطرح فرمایید.

درخواست تعدیل نفقه برای فرزندان

گاهی درخواست تعدیل نفقه، برای فرزندان است. زنی که از همسرش طلاق گرفته است می تواند با توجه به تورم و تغیر قیمت ها و شرایط اقتصادی موجود در جامعه درخواست افزایش نفقه فرزندان خود را نماید در چنین حالتی زن می تواند به گروه حقوقی عدل جویان مراجعه کند واطلاعات بیشتری را در زمینه مشاوره حقوقی تعدیل نفقه دریافت نماید و با کسب اطلاعات لازم حقوقی درخواست تعدیل نفقه را تنظیم نماید.

موارد تعدیل نفقه

در مشاوره حقوقی تعدیل نفقه مواردی که امکان تعدیل نفقه وجود را را بیان می کنیم:
۱-در خوسات تعدیل نفقه از سوی زوج به دلیل عدم توانایی مالی مرد در پرداخت نفقه
۲- درخواست تعدیل نفقه از سوی زوجه به دلیل افزایش حقوق و یا بهتر شدن شرایط مالی مرد
۳-در خواست تعدیل نفقه فرزند به دلیل کافی نبودن نفقه پرداختی با نیاز ها و درخواست های عرفی فرزند.

مشاوره حقوقی تعدیل نفقه غرب تهران

گروه حقوقی عدل جویان در غرب تهران به روش های مختلفی تلفنی،حضوری،آنلاین و…اقدام به ارائه مشاوره حقوقی می نماید،بیشتر مراجعه کنندگان به دفتر وکالت گروه حقوقی عدل جویان درغرب تهران مربوط به دعاوی خانوادگی می باشد،گروه حقوقی عدل جویان با تجربه بالا در پیگیری پروندهای خانواده و بااستفاده از دانش و تجربه وکلای نخبه و متهد و باتجربه خود آماده پیگیری پرونده حقوقی خانواده شما و ارائه سودمند ترین مشاوره حقوقی غرب تهران می باشد. ارائه مشاوره ی حقوقی به طریق مختلف و ارائه مشاوره حقوقی ارزان و رایگان توسط وکلای دل سوز و متعهد گروه حقوقی عدل جویان،همه عواملی هستند که سبب می شود مردم اعتماد خاصی به گروه حقوقی عدل جویان داشته و به محض بروز مشکل حقوقی به وکلای گروه حقوقی عدل جویان در غرب تهران مراجعه می کنند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *