مشاوره حقوقی ۲۴ ساعته : امروزه کسب اطلاعات حقوقی  یکی از ملزمات جامعه می باشد. در حقیقت افراد باید از حق و حقوق خود  آگاهی داشته باشند تا بتوانند حق و حقوق خود را مطالبه کرده و با کمک وکلای گروه حقوقی عدل جویان در مواقع لازم و حق خود را بگیرند، مطالبه حق و حقوق خود مستلزم داشتن آگاهی و علم نسبت به مسائل حقوقی می باشد بدون علم حقوقی مطالبه حق و رسیدن به حق امکان پذیر نخواهد بود،بنابراین کسب اطلاعات حقوقی و برخورداری از سطح آگاهی نسبی درمسائل حقوقی یکی از نیازها و ضروریات انکارناپذیر زندگی اجتماعی امروز ما می باشد،بهترین راه کسب اطلاعات حقوقی اخذ مشاوره حقوقی از وکلای گروه حقوقی عدل جویان می باشد ،گروه حقوقی عدل جویان از طریق وکلای نخبه و دل سوز خود  اقدام به ارائه مشاوره حقوقی می نماید، گروه حقوقی عدل جویان مشاوره ی حقوقی مختلفی اعم از تلفنی و حضوری و آنلاین و ۲۴ساعته ای را در زمینه های مختلف حقوقی اعم از خانواده و کیفری و ملکی را به موکلین ومراجعه کنندگان خود ارائه می دهد.در  مقاله مشاوره حقوقی ۲۴ ساعته به فواید و نحوه برخورداری از مشاوره حقوقی ۲۴ اشاره خواهیم کرد.

مشاوره حقوقی ۲۴ ساعته عدل جویان

بسیاری از افراد به دلیل هزینه ها و مشکلات مالی به خصوص هزینه های اخذ وکیل و اخذ مشاوره حقوقی از مراجعه به  وکیل دادگستری و اخذ مشاوره حقوقی صرف نظر می کنند،گروه حقوقی عدل جویان هدف اصلی خود را آگاه سازی مردم نسبت به مسائل حقوقی و بالابردن سطح دانش مردم در مسائل حقوقی قرارداده است ، در پی این هدف اقدام به ارائه مشاوره حقوقی رایگان و۲۴ساعته وبا هزینه بسیار کمتر می کند تا هیچ فردی به دلیل مشکل مالی از رسیدن به حق خود  و احقاق حق خود باز نماند.یکی از خدمات بی نظیر گروه حقوقی عدل جویان ارائه مشاوره حقوقی ۲۴ساعته  می باشد ، شما می توانید از طریق وبسایت گروه حقوقی عدل جویان از مشاوره حقوقی ۲۴ ساعته و رایگان گروه حقوقی عدل جویان بهره مند شوید.تمامی افرادی که  مشکل حقوقی دارند یا درگیر پرونده حقوقی هستند حتی اگر فرصت کافی  برای مراجعه به وکیل دادگستری را نداشته باشند و یا مشکل مالی داشته باشند می توانند به وب سایت گروه حقوقی عدل جویان مراجعه کرده و از مشاوره حقوقی ۲۴ساعته گروه حقوقی عدل جویان به صورت کاملا رایگان بهره مند شوند.

مشاوره حقوقی 24 ساعته

گروه حقوقی عدل جویان درطول ۲۴ ساعت آماده خدمت رسانی به شما می باشد،مشاوره حقوقی ۲۴ گروه حقوقی عدل جویان از خدمات بی نظیر گروه حقوقی عدل جویان در راستای بهرمندی تمام مردم از خدمات حقوقی می باشد،شما عزیزان در هر ساعت از شبانه روز می توانید به سایت گروه حقوقی عدل جویان  مراجعه کنید وسوال خود را در قسمت پرسیدن سوال مطرح نمایید،منتظرباشید، حتما وکلای گروه حقوقی عدل جویان در سریع ترین زمان راهگشا ترین و سودمند ترین و کاربردی ترین پاسخ را برای شما ارسال خواهند کرد، در ضمن تمامی خدمات  مشاوره ای گروه حقوقی عدل جویان  اعم از پرسیدن سوال یا مقالات مشاوره ای منتشر شده در سایت ، به صورت کاملا رایگان می باشد.برای بهره مند شدن از مشاوره حقوقی ۲۴ساعته و رایگان گروه حقوقی عدل جویان به سایت گروه حقوقی عدل جویان مراجعه کنید واز مشاوره حقوقی ۲۴ساعته گروه حقوقی عدل جویان بهره مند شوید.

مقالات حقوقی

مقالات حقوقی در زمینه مختلف حقوقی اعم از کیفری وخانواده وملکی و…در سایت گروه حقوقی عدل جویان منتشر شده است که بسیار مفید و به زبان ساده و روان می باشد،در این مقالات که با عنوان مشاوره حقوقی منتشر یافته اند همه مسائل حقوقی مورد بررسی قرار گرفته که اطلاعات لازم واقدامات لازم وهمچنین روند رسیدگی به تمامی پرونده های حقوقی به صورت تخصصی بیان شده ، شما  می توانید در طول ۲۴ ساعت  با مراجعه به سایت گروه حقوقی  عدل جویان از مشاوره حقوقی ۲۴ ساعته گروه حقوقی عدل جویان بهره مند شوید.

مشاوره حقوقی ۲۴ساعته خانواده

دعاوی خانواده از پر تعدادترین دعاوی مطروحه در دادگاه ها می باشد ، گروه حقوقی عدل جویان موفقیت های کثیری در پرونده های خانواده دارد که درنهایت موجب رضایت کامل موکلین خود شده است. برای استفاده از مشاوره حقوقی ۲۴ساعته گروه حقوقی عدل جویان به قسمت پرسیدن سوال در سایت گروه حقوقی عدل جویان مراجعه کنید

مشاوره حقوقی ۲۴ ساعته کیفری

مسائل کیفری از حساس ترین مسائل حقوقی هستند که  در صورت دچار شدن به پرونده کیفری باید سریعا به وکلای گروه حقوقی عدل جویان مراجعه شود؛ ضمن برخورداری از مشاوره حقوقی حضوری گروه حقوقی عدل جویان می توانید به سایت گروه حقوقی عدل جویان مراجعه کنید و سوال خود را در هرساعت از شبانه روز  مطرح نمایید وکلای گروه حقوقی عدل جویان  به سوال شما پاسخ خواهند داد و بدین ترتیب از مشاوره حقوقی ۲۴ساعته کیفری گروه حقوقی عدل جویان بهره مند شوید.مشاوره حقوقی۲۴ساعته کیفری گروه حقوقی عدل جویان از اقدامات بی نظیر گروه حقوقی عدل جویان در بالابردن سطح آگاهی حقوقی مردم به  آن هم صورت کاملا رایگان می باشد،بنابراین با مراجعه به سایت گروه حقوقی عدل جویان در طول۲۴ساعت از مشاوره حقوقی گروه حقوقی عدل جویان بهره مند شوید.

مشاوره حقوقی ۲۴ساعته ملکی:

دشوارترین و سخت ترین و پرهزینه ترین دعاوی حقوقی دعاوی ملکی می باشد،اما گروه حقوقی عدل جویان با ارائه مشاوره حقوقی ۲۴ساعته که به صورت مشاوره رایگان نیز می باشد سعی کرده تا هزینه های شما را در پیگیری پرونده های ملکی به حداقل برساند بنابراین در صورت وجود مشکل یا پرونده  ملکی ضمن مراجعه به وکلای گروه حقوقی عدل جویان در دفتر گروه حقوقی عدل جویان واقع درصادقیه می توانید به سایت گروه حقوی عدل جویان مراجعه کنید و سوال یا مشکل خود در زمیینه ملکی را مطح نمایید و به صورت رایگان پاسخ دریافت کنید،بدین شکل از مشاوره حقوقی۲۴ساعته گروه حقوقی عدل جویان بهره مند شوید.

مشاوره حقوقی ۲۴ ساعته:

پرسش و پاسخ حقوقی و مقالات منتشر شده در سایت گروه حقوقی عدل جویان از خدمات ۲۴ساعته و مشاوره حقوقی رایگان گروه حقوقی عدل جویان می باشد که در راستای بهره مند شدن مردم ایران از مقالات و مشاوره حقوقی ۲۴ساعته انجام شده است تا همه مردم بتوانند در هرزمان که اراده کنند مشاوره حقوقی ۲۴ساعته دریافت کنند.

هزینه مشاوره حقوقی چقدر است ؟

هزینه مشاوره حقوقی تلفنی رایگان است و مشاوره حضوری نیز با توجه به میزان زمان و تخصص آن متغیر است در صورت عدم توانایی مالی مشاوره حقوقی حضوری نیز با افتخار انجام می شود .

ساعات کاری برای مشاوره حضوری در دفتر چه زمانی است ؟

مشاوره حقوقی تلفنی با تلفن همراه شبانه روزی می باشد امّا ساعات کار دفتر وکالت از ۹ صبح الی ۹ شب می باشد .

آیا مشاوره حقوقی تلفنی رایگان است ؟

بله شما میتوانید با یک تماس از اطلاعات اولیه بهره مند شوید ولی توصیه میشود در دعاوی ملکی و قراردادی حتما مدارک را به وکیل و مشاور خود ارائه نمایید .

مشاوره حقوقی توسط چه کسی در این موسسه انجام می شود ؟

مشاوره حقوقی توسط دکتری حقوق و وکلای پایه یک دادگستری با حداقل ۸ سال سابقه حقوقی و وکالت در دادگستری انجام می پذیرد .

مشاوره حقوقی آنلاین به چه صورت است ؟

مشاوره حقوقی آنلاین با ارائه شماره تلفن و یا ارسال سوال میسر است . پاسخ سریعاً بصورت مکتوب و یا تلفنی به متقاضی ارائه خواهد شد .

مدت زمان مشاوره حضوری چقدر است ؟

مدت زمان مشاوره حقوقی محدود نبوده و تا زمان حل مشکل و یا ارائه راهکار ادامه خواهد داشت و این زمان ممکن است در حدود ۱۵ الی ۳۰ دقیقه باشد.

آیا برای موارد حقوقی مختلف مشاوره توسط افراد متخصص در آن موضوع داده می شود ؟

با توجه به گستره علم حقوق مشاوره حقوقی در هر زمینه توسط متخصص مربوطه صورت می پذیرد که جملگی از متخصصین همان گرایش مربوطه می باشند .

برای مشاوره تلفنی چه ساعاتی باید تماس گرفته شود ؟

مشاوره حقوقی با تلفن تماس دفتر در ساعات کاری ۹صبح الی ۹ شب و تلفن همراه بصورت شبانه روزی امکان ارائه مشاوره میسر خواهد بود .