مشاوره حقوقی غرب تهران : یکی از مناطق تهران که تراکم جمعیتی بالایی داشته و روزانه هزاران نفر در آن منطقه  رفت و آمد می کنند غرب تهران می باشد که مردم  بنابر دلایل مختلفی اعم از کار و تحصیل و…سر و کارشان با غرب تهران می باشد.منطقه غرب تهران به دلیل متمرکز شدن  مراکز تجاری  و اداری تبدیل به منطقه شلوغ و پر رفت وآمد با تراکم جمعیتی بالا شده است.منطقه غرب تهران ازجمله مناطقی هست که دسترسی آسان به تمام مناطق تهران دارد و این یکی از دلایل رجوع مردم به این منطقه برای تجارت و اشتغال می باشد. در نتیجه چنین تراکم جمعیتی بالا ارتباط بین مردم نیز افزایش پیدا می کند و در نتیجه افزایش ارتباط مردم اختلافات و مشکلات حقوقی هم افزایش پیدا می کند به همین دلیل دعاوی و پرونده های حقوقی غرب تهران بسیار بیشتر از سایر مناطق تهران می باشد .

در میان این آمار بالا در داشتن پرونده های حقوقی در محاکم  ، وجود یک دفتر وکالت یا موسسه حقوقی  معتبر و کار بلد  درغرب تهران می تواند کمک شایانی به مردم و افرادی که در این منطقه مشغول هستند بکند تا در صورت بروز مشکل یا مسئله حقوقی، مردم به راحتی به وکیل دسترسی داشته باشند و از مشاوره حقوقی و تجربه و دانش حقوقی وکیل استفاده نمایند.گروه حقوقی عدل جویان  از برترین و باتجربه ترین دفاتر وکالت و موسسات حقوقی در غرب تهران می باشد که شما را در پیگیری پرونده و احقاق حقتان راهنمایی می کند، گروه حقوقی عدل جویان به همراه دو وکیل دادگستری ازابتدا پرونده ی شما را پیگیری می نمایند.

دفتر وکالت گروه حقوقی عدل جویان در غرب تهران در منطقه صادقیه واقع می باشد،شما عزیزان برای بهره مندی از سودمند ترین و کاربردی ترین مشاوره حقوقی غرب تهران می توانید به  گروه حقوقی عدل جویان واقع در غرب تهران،صادقیه،خیابان شهدای صادقیه جنوبی جنب رستوران پاییز،پلاک۴۱،طبقه ۴ مراحعه فرمایید. وکلای دل سوز و نخبه گروه حقوقی عدل جویان در غرب تهران آماده ارائه کاربردی ترین و راهگشاترین وسودمند ترین مشاوره حقوقی غرب تهران در زمینه های مختلف حقوقی اعم از خانواده،کیفری،ملکی و….می باشد.بنابراین شما عزیزان در غرب تهران می توانید در صورت بروز مشکل حقوقی یا داشتن پرونده حقوقی به گروه حقوقی عدل جویان درغرب تهران،صادقیه مراجعه کنید و از بهترین مشاوره حقوقی غرب تهران توسط وکلای دل سوز گروه حقوقی عدل جویان بهره مند شوید.

انواع مشاوره حقوقی گروه حقوقی عدل جویان در غرب تهران

گروه حقوی عدل جویان در غرب تهران به روش های مختلف اقدام به ارائه مشاوره حقوقی غرب تهران می نماید،وکلای گروه حقوقی عدل جویان از طریق مشاوره حقوقی حضوری ،مشاوره حقوقی تلفنی ،مشاوره حقوقی آنلاین،مشاوره حقوقی ۲۴ساعته،مشاوره حقوقی رایگان سعی در برطرف کردن مشکل حقوقی شما دارند.برای بهره مند شدن از مشاوره حقوقی تلفنی گروه حقوقی عدل با شماره  ۴۴۳۸۶۵۸۱  تماس حاصل فرمایید، همچنین برای بهره مند شدن از مشاوره حقوقی آنلاین گروه حقوقی عدل جویان باید به سایت گروه حقوقی عدل جویان مراجعه کنید.

ارائه مشاوره ی حقوقی به طریق مختلف و ارائه مشاوره حقوقی ارزان و رایگان توسط وکلای دل سوز و متعهد گروه حقوقی عدل جویان،همه عواملی هستند که سبب می شود مردم اعتماد خاصی به گروه حقوقی عدل جویان داشته و به محض بروز مشکل حقوقی به وکلای گروه حقوقی عدل جویان در غرب تهران مراجعه می کنند.

مشاوره حقوقی  خانواده غرب تهران

گروه حقوقی عدل جویان در غرب تهران به روش های مختلفی تلفنی،حضوری،آنلاین و…اقدام به ارائه مشاوره حقوقی می نماید،بیشتر مراجعه کنندگان به دفتر وکالت گروه حقوقی عدل جویان درغرب تهران مربوط به دعاوی خانوادگی می باشد،گروه حقوقی عدل جویان با تجربه بالا در پیگیری پروندهای خانواده و بااستفاده از دانش و تجربه وکلای نخبه و متهد و باتجربه خود آماده پیگیری پرونده حقوقی خانواده شما و ارائه سودمند ترین مشاوره حقوقی غرب تهران می باشد.

مشاوره حقوقی غرب تهران

مشاوره حقوقی کیفری غرب تهران

حساس ترین دعاوی مطروحه در دادگاه ها مربوط به دعاوی کیفری می باشد،گروه حقوقی عدل جویان به دلیل استفاده از وکیل متخصص کیفری که سالها به صورت تخصصی در زمینه کیفری فعالیت کرده، مفید ترین وکاربردی ترین مشاوره حقوقی غرب تهران را ارائه می دهد،پرونده های کیفری به دلیل حساسیت بالا باید حتما توسط وکیل دادگیتری پیگیری شود، برای اخذ وکیل و بهره مند شدن از بهترین مشاوره حقوقی غرب تهران در زمینه ی مسائل کیفری به صورت حضوری،یا تلفنی یا آنلاین با گروه حقوقی عدل جویان  از طریق مراجعه حضوری،تماس تلفنی یا مراجعه به سایت درارتباط باشید.

مشاوره حقوقی ملکی غرب تهران

دعاوی ملکی از دعاوی هستند که بسیار پرهزینه بوده تا آنجاکه  بیشترمردم در زمینه پرونده های ملکی رغبتی برای اخذ وکیل و یا استفاده کردن از مشاوره حقوقی وکیل را ندارند؛ بنابراین مردم سعی می کنند تا پرونده های ملکی را خودشان حل وفصل کنند و بدون وکیل در دادگاه حاضر شوند، این اشتباه بزرگی است، پرونده های ملکی از دشوارترین و پیچیده ترین پرونده های حقوقی هستند که برای احقاق حق و پیگیری پرونده نیاز به حداقل یک وکیل می باشد،گروه حقوقی عدل جویان با  درک هزینه های بالای پیگیری پرونده های ملکی و مشکلات مالی مردم مشاوره حقوقی ارزان و به صرفه در زمینه ملکی به مردم ارائه می دهد همچنین گروه حقوقی عدل جویان مشاوره حقوقی رایگان به مراجعه کنندگان خود ارائه می دهد ، برای بهره مند شدن از مشاوره حقوقی رایگان گروه حقوقی عدل جویان به سایت گروه حقوقی عدل جویان مراجعه نمایید.

مشاوره حقوقی غرب تهران

گروه حقوقی عدل جویان در غرب تهران،صادقیه، اقدام به ارائه مشاوره حقوقی در همه مسائل حقوقی توسط وکلای دل سوز و متعهد خود می نماید برای بهره مند شدن از ارزانترین  و کاربردی ترین مشاوره حقوقی صادقیه به دفتر وکالت گروه حقوقی عدل جویان واقع درغرب تهران،صادقیه مراجعه نمایید.

هزینه مشاوره حقوقی چقدر است ؟

هزینه مشاوره حقوقی تلفنی رایگان است و مشاوره حضوری نیز با توجه به میزان زمان و تخصص آن متغیر است در صورت عدم توانایی مالی مشاوره حقوقی حضوری نیز با افتخار انجام می شود .

ساعات کاری برای مشاوره حضوری در دفتر چه زمانی است ؟

مشاوره حقوقی تلفنی با تلفن همراه شبانه روزی می باشد امّا ساعات کار دفتر وکالت از ۹ صبح الی ۹ شب می باشد .

آیا مشاوره حقوقی تلفنی رایگان است ؟

بله شما میتوانید با یک تماس از اطلاعات اولیه بهره مند شوید ولی توصیه میشود در دعاوی ملکی و قراردادی حتما مدارک را به وکیل و مشاور خود ارائه نمایید .

مشاوره حقوقی توسط چه کسی در این موسسه انجام می شود ؟

مشاوره حقوقی توسط دکتری حقوق و وکلای پایه یک دادگستری با حداقل ۸ سال سابقه حقوقی و وکالت در دادگستری انجام می پذیرد .

مشاوره حقوقی آنلاین به چه صورت است ؟

مشاوره حقوقی آنلاین با ارائه شماره تلفن و یا ارسال سوال میسر است . پاسخ سریعاً بصورت مکتوب و یا تلفنی به متقاضی ارائه خواهد شد .

مدت زمان مشاوره حضوری چقدر است ؟

مدت زمان مشاوره حقوقی محدود نبوده و تا زمان حل مشکل و یا ارائه راهکار ادامه خواهد داشت و این زمان ممکن است در حدود ۱۵ الی ۳۰ دقیقه باشد.

آیا برای موارد حقوقی مختلف مشاوره توسط افراد متخصص در آن موضوع داده می شود ؟

با توجه به گستره علم حقوق مشاوره حقوقی در هر زمینه توسط متخصص مربوطه صورت می پذیرد که جملگی از متخصصین همان گرایش مربوطه می باشند .

برای مشاوره تلفنی چه ساعاتی باید تماس گرفته شود ؟

مشاوره حقوقی با تلفن تماس دفتر در ساعات کاری ۹صبح الی ۹ شب و تلفن همراه بصورت شبانه روزی امکان ارائه مشاوره میسر خواهد بود .