مشاوره حقوقی غرب تهران : یکی از مناطق تهران که تراکم جمعیتی بالایی داشته و روزانه هزاران نفر در آن منطقه  رفت و آمد می کنند غرب تهران می باشد که مردم  بنابر دلایل مختلفی اعم از کار و تحصیل و…سر و کارشان با غرب تهران می باشد.منطقه غرب تهران به دلیل متمرکز شدن  مراکز تجاری  و اداری تبدیل به منطقه شلوغ و پر رفت وآمد با تراکم جمعیتی بالا شده است.

مشاوره حقوقی غرب تهران

منطقه غرب تهران ازجمله مناطقی هست که دسترسی آسان به تمام مناطق تهران دارد و این یکی از دلایل رجوع مردم به این منطقه برای تجارت و اشتغال می باشد. در نتیجه چنین تراکم جمعیتی بالا ارتباط بین مردم نیز افزایش پیدا می کند و در نتیجه افزایش ارتباط مردم اختلافات و مشکلات حقوقی هم افزایش پیدا می کند به همین دلیل دعاوی و پرونده های حقوقی غرب تهران بسیار بیشتر از سایر مناطق تهران می باشد .

در میان این آمار بالا در داشتن پرونده های حقوقی در محاکم  ، وجود یک دفتر وکالت یا موسسه حقوقی معتبر و حرفه ای در غرب تهران می تواند کمک شایانی به مردم و افرادی که در این منطقه مشغول هستند  بنماید تا در صورت بروز مشکل یا مسئله حقوقی، مردم به راحتی به وکیل دسترسی داشته باشند و از مشاوره حقوقی و تجربه و دانش حقوقی وکیل استفاده نمایند.

گروه حقوقی عدل جویان از برترین و باتجربه ترین دفاتر وکالت و موسسات حقوقی در غرب تهران می باشد که شما را در پیگیری پرونده و احقاق حقتان راهنمایی می کند، این مجموعه به همراه دو وکیل دادگستری از ابتدا ، پرونده ی حقوقی شما را پیگیری می نمایند.

دفتر وکالت موسسه حقوقی عدل جویان در غرب تهران در منطقه صادقیه واقع می باشد. شما عزیزان برای بهره مندی از سودمند ترین و کاربردی ترین مشاوره حقوقی غرب تهران می توانید به  دفتر وکالت واقع در غرب تهران،صادقیه،خیابان شهدای صادقیه جنوبی جنب رستوران پاییز،پلاک۴۱،طبقه ۴ مراحعه فرمایید.

وکلای دل سوز و نخبه در غرب تهران آماده ارائه کاربردی ترین و راهگشاترین وسودمند ترین مشاوره حقوقی  در زمینه های مختلف حقوقی اعم از خانواده،کیفری،ملکی و….می باشد.

بنابراین شما عزیزان در غرب تهران می توانید در صورت بروز مشکل حقوقی یا داشتن پرونده حقوقی به گروه حقوقی ما واقع در در غرب تهران، صادقیه مراجعه کنید و از بهترین خدمات مشاوره توسط وکلای دل سوز  بهره مند شوید.

انواع خدمات مشاوره ای عدل جویان

گروه حقوی عدل جویان در غرب تهران به روش های مختلف اقدام به ارائه مشاوره حقوقی می نماید، وکلای این موسسه از طریق مشاوره حقوقی حضوری ،مشاوره حقوقی تلفنی ، آنلاین، ۲۴ساعته، رایگان و.. سعی در برطرف کردن مشکل حقوقی شما دارند. برای بهره مند شدن از خدمات ما با شماره  ۴۴۳۸۶۵۸۱  تماس حاصل فرمایید.

ارائه مشاوره ی حقوقی به طریق مختلف توسط وکلای دل سوز و متعهد ،همه عواملی هستند که سبب می شود مردم اعتماد خاصی به این مجموعه داشته و به محض بروز مشکل حقوقی به وکلای گروه حقوقی ما در غرب تهران مراجعه می کنند.

مشاوره حقوقی خانواده

گروه حقوقی عدل جویان در غرب تهران به روش های مختلفی تلفنی،حضوری،آنلاین و…اقدام به ارائه مشاوره حقوقی می نماید،بیشتر مراجعه کنندگان به دفتر وکالت در غرب تهران مربوط به دعاوی خانوادگی می باشد، این گروه با تجربه بالا در پیگیری پروندهای خانواده و بااستفاده از دانش و تجربه وکلای نخبه و متهد و باتجربه خود آماده پیگیری پرونده حقوقی خانواده شما و ارائه سودمند ترین مشاوره حقوقی غرب تهران می باشد.

مشاوره حقوقی غرب تهران

مشاوره کیفری غرب تهران

حساس ترین دعاوی مطروحه در دادگاه ها مربوط به دعاوی کیفری می باشد، این گروه به دلیل استفاده از وکیل متخصص کیفری که سالها به صورت تخصصی در زمینه کیفری فعالیت کرده. مفید ترین وکاربردی ترین مشاوره حقوقی  را ارائه می دهد،پرونده های کیفری به دلیل حساسیت بالا باید حتما توسط وکیل دادگستری پیگیری شود.

برای اخذ وکیل و بهره مند شدن از بهترین مشاوره حقوقی در زمینه ی مسائل کیفری به صورت حضوری،یا تلفنی یا آنلاین با گروه حقوقی عدل جویان  از طریق مراجعه حضوری،تماس تلفنی یا مراجعه به سایت درارتباط باشید.

مشاوره حقوقی ملکی

دعاوی ملکی از دعاوی هستند که بسیار پرهزینه بوده تا آنجاکه  بیشترمردم در زمینه پرونده های ملکی رغبتی برای اخذ وکیل و یا استفاده کردن از مشاوره حقوقی وکیل را ندارند؛ بنابراین مردم سعی می کنند تا پرونده های ملکی را خودشان حل وفصل کنند و بدون وکیل در دادگاه حاضر شوند. این اشتباه بزرگی است.

پرونده های ملکی از دشوارترین و پیچیده ترین پرونده های حقوقی هستند که برای احقاق حق و پیگیری پرونده نیاز به حداقل یک وکیل می باشد، وکلا و مشاورین ما با  درک هزینه های بالای پیگیری پرونده های ملکی و مشکلات مالی مردم مشاوره حقوقی ارزان و به صرفه در زمینه ملکی به مردم ارائه می دهد همچنین گروه حقوقی عدل جویان مشاوره حقوقی رایگان به مراجعه کنندگان خود ارائه می دهد

 برای بهره مند شدن از ارزانترین  و کاربردی ترین مشاوره حقوقی صادقیه به دفتر وکالت ما واقع درغرب تهران،صادقیه مراجعه نمایید.

هزینه مشاوره حقوقی چقدر است ؟

هزینه مشاوره حقوقی تلفنی رایگان است و مشاوره حضوری نیز با توجه به میزان زمان و تخصص آن متغیر است در صورت عدم توانایی مالی مشاوره حقوقی حضوری نیز با افتخار انجام می شود .

ساعات کاری برای مشاوره حضوری در دفتر چه زمانی است ؟

مشاوره حقوقی تلفنی با تلفن همراه شبانه روزی می باشد امّا ساعات کار دفتر وکالت از ۹ صبح الی ۹ شب می باشد .

آیا مشاوره حقوقی تلفنی رایگان است ؟

بله شما میتوانید با یک تماس از اطلاعات اولیه بهره مند شوید ولی توصیه میشود در دعاوی ملکی و قراردادی حتما مدارک را به وکیل و مشاور خود ارائه نمایید .

مشاوره حقوقی توسط چه کسی در این موسسه انجام می شود ؟

مشاوره حقوقی توسط دکتری حقوق و وکلای پایه یک دادگستری با حداقل ۸ سال سابقه حقوقی و وکالت در دادگستری انجام می پذیرد .

مشاوره حقوقی آنلاین به چه صورت است ؟

مشاوره حقوقی آنلاین با ارائه شماره تلفن و یا ارسال سوال میسر است . پاسخ سریعاً بصورت مکتوب و یا تلفنی به متقاضی ارائه خواهد شد .

مدت زمان مشاوره حضوری چقدر است ؟

مدت زمان مشاوره حقوقی محدود نبوده و تا زمان حل مشکل و یا ارائه راهکار ادامه خواهد داشت و این زمان ممکن است در حدود ۱۵ الی ۳۰ دقیقه باشد.

آیا برای موارد حقوقی مختلف مشاوره توسط افراد متخصص در آن موضوع داده می شود ؟

با توجه به گستره علم حقوق مشاوره حقوقی در هر زمینه توسط متخصص مربوطه صورت می پذیرد که جملگی از متخصصین همان گرایش مربوطه می باشند .

برای مشاوره تلفنی چه ساعاتی باید تماس گرفته شود ؟

مشاوره حقوقی با تلفن تماس دفتر در ساعات کاری ۹صبح الی ۹ شب و تلفن همراه بصورت شبانه روزی امکان ارائه مشاوره میسر خواهد بود .