مشاوره حقوقی رایگان : از مهمترین مسائلی که باید در سطح جامعه نسبت به آن فرهنگ سازی صورت پذیرد،مسئله مراجعه به وکیل دادگستری در همه مسائل و پرونده های حقوقی می باشد. مردم جامعه ما هنوزدر فکر آن هستند که خودشان همه مسائل و مشکلات را حل کنند،درحالی که این یک اشتباه بزرگ، علی الخصوص در مسائل حقوقی می باشد که نیاز به تبحر و علم خاص حقوقی دارد،گروه حقوقی عدل جویان از شما درخواست می کند و به شما توصیه می کند در همه مسائل حقوقی خود به یک وکیل دادگستری یا مشاوره حقوقی مراجعه کنید تا از ضایع شدن حق خود به دلیل عدم آگاهی از قوانین جلوگیری کنید.

شاید یکی از عوامل عدم مراجعه مردم به وکیل دادگستری هزینه های مربوط به پیگیری پرونده توسط وکیل می باشد .گروه حقوقی عدل جویان با درک این مسئله و با هدف کمک و یاری رساندن به شما عزیزان در راه رسیدن به حقوق تان اقدام به ارائه مشاوره حقوقی رایگانمی نماید ،انجام مشاوره حقوقی رایگان توسط گروه حقوقی عدل جویان یکی از اقدامات گروه حقوقی عدل جویان در راستای افزایش سطح آگاهی مردم از مسائل حقوقی می باشد که این خود یکی از اهداف گروه حقوقی عدل جویان از روز تاسیس بوده است.

مشاوره حقوقی رایگان

انجام مشاوره حقوقی رایگان توسط وکلای گروه حقوقی عدل جویان این امکان را به شما می دهدتا بدون هزینه نسبت به مسئله و پرونده حقوقی خود اطلاعات مفید وسودمندی کسب نمایید.مشاوره حقوقی رایگان گروه حقوقی عدل جویان توسط وکلای دل سوز و کارشناسان نخبه ودانش آموخته دانشگاه های برترایران انجام می شود، گروه حقوقی عدل جویان با این اقدام سعی می کند تا هیچ فردی به علت مشکل مالی از احقاق حق خود باز نماند.

نحوه برخورداری از مشاوره حقوقی رایگان

گروه حقوقی عدل جویان در پی بهره مند شدن همه مردم ایران از سراسر کشور از خدمات حقوقی رایگان گروه حقوقی عدل جویان ،سایت گروه حقوقی عدل جویان را طراحی نموده است تا شما عزیزان به وب سایت گروه حقوقی عدل جویان مراجعه کنید و مسئله یا مشکل حقوقی خود را با وکیل و کارشناسان حقوقی عدل جویان در میان بگذارید.کارشناسان و وکلای گروه حقوقی عدل جویان در اسرع وقت به سوالات مطرح شده  توسط شما پاسخ خواهندداد،تمامی مشاوره ها رایگان بوده، درواقع تمامی خدمات ارائه شده درسایت گروه حقوقی عدل جویان اعم از مشاوره حقوقی آنلاین و همچنین استفاده و مطالعه مقاله های منتشر شده در سایت گروه حقوقی عدل جویان رایگان است و هیج هزینه ای برای شما نخواهد داشت.

سایت گروه حقوقی عدل جویان

وب سایت گروه حقوقی عدل جویان مطالب و مقاله های را با عنوان مشاوره حقوقی و یا وکیل متخصص منتشر نموده است که حاوی مطالب مفید حقوقی هستند که بسیار راهگشا بوده و شما را نسبت به مشکل ومسئله حقوقی که دچار آن شده اید آگاه می سازد ،با مطالعه مقالات موجود در سایت گروه حقوقی عدل جویان به نشانی adljooyan.com از اطلاعات سودمند وکابردی بهره مند شوید،در این مقالات سعی شده مطالب به زبان ساده بیان شوند علاوه بر این سایت گروه حقوقی عدل جویان در پی خدمات حقوقی رایگان خود این امکان را برای شما فراهم آورده تا در سایت گروه حقوقی عدل جویان به قسمت (پرسیدن سوال جدید) مراحعه کنید و سوال خود را در آنجا مطرح سازید،منتظر باشید تا وکلا و کارشناسان گروه حقوقی عدل جویان پاسخ پرسش شما را به صورت رایگان برای شما ارسال نمایند.

مشاوره حقوقی رایگان کیفری

پرونده های کیفری نیاز به اقدام سریع و هوشمندانه دارند شما عزیزانی که با پروندهای کیفری درگیر می باشید می توانید با گروه حقوقی عدل جویان تماس حاصل فرمایید، چنانچه در غیر ساعات اداری نیاز به مشاوره حقوقی داشید به سایت گروه حقوقی عدل جویان مراجعه کنید ، درهرساعت از شبانه روز  می توانید از مشاوره حقوقی رایگان گروه حقوقی عدل جویان بهره مند شوید. ضمن وجود قسمت پرسش وپاسخ در سایت گروه حقوقی عدل جویان ،مقاله هایی با عنوان مشاوره حقوقی در زمینه های مختلف کیفری اعم از قتل و زنا و سرقت و مشروب و…منتشر شده است تا شما عزیزان استفاده نماید واطلاعات مفید و سودمند و کاربردی در زمینه مسائل کیفری به دست آورید همه ی این خدمات در سایت گروه حقوقی عدل جویان رایگان می باشد.

مشاوره حقوقی رایگان ملکی

مقلات بسیارمفید و کاربردی در زمینه مشاوره حقوقی ملکی در سایت گروه حقوقی عدل جویان منتشر شده است که ضمن بالابردن علم  و آگاهی شما در زمینه دعاوی ملکی، به شما کمک می کند تا درمواجه با مشکل حقوقی ملکی بتوانید به سرعت اقدامات ابتدایی دراین زمینه را انجام دهید و سپس پرونده را به وکلای گروه حقوقی عد­­­ل جویان بسپارید.

مشاوره حقوقی رایگان

انجام مشاوره حقوقی رایگان در زمینه های مختلف حقوقی اعم از امور حسبی و کیفری وجرایم رایانه ای و خانواده و..ازمجموعه اقداماتی است که گروه حقوقی عدل جویان در راستای بهره مند شدن همه مردم ایران حتی کسانی که مشکل مالی دارند از اطلاعات حقوقی می باشد.شما عزیزان می توانید به قسمت پرسیدن سوال جدید در سایت گروه حقوقی عدل جویان رجوع کنید وسوال یا مشکل یا پرونده حقوقی خود را مطرح سازید،مطمئن باشید ،حقوقدانان و وکلای گروه حقوقی عدل جویان به سوال شما پاسخ خواهند داد و مشکل شما را پیگیری خواهند نمود در ضمن با مراجعه به سایت گروه حقوقی عدل جویان از مقالات منتشر شده در زمینه های مختلف حقوقی در سایت گروه حقوقی عدل جویان بهره مند شوید.

هزینه مشاوره حقوقی چقدر است ؟

هزینه مشاوره حقوقی تلفنی رایگان است و مشاوره حضوری نیز با توجه به میزان زمان و تخصص آن متغیر است در صورت عدم توانایی مالی مشاوره حقوقی حضوری نیز با افتخار انجام می شود .

ساعات کاری برای مشاوره حضوری در دفتر چه زمانی است ؟

مشاوره حقوقی تلفنی با تلفن همراه شبانه روزی می باشد امّا ساعات کار دفتر وکالت از ۹ صبح الی ۹ شب می باشد .

آیا مشاوره حقوقی تلفنی رایگان است ؟

بله شما میتوانید با یک تماس از اطلاعات اولیه بهره مند شوید ولی توصیه میشود در دعاوی ملکی و قراردادی حتما مدارک را به وکیل و مشاور خود ارائه نمایید .

مشاوره حقوقی توسط چه کسی در این موسسه انجام می شود ؟

مشاوره حقوقی توسط دکتری حقوق و وکلای پایه یک دادگستری با حداقل ۸ سال سابقه حقوقی و وکالت در دادگستری انجام می پذیرد .

مشاوره حقوقی آنلاین به چه صورت است ؟

مشاوره حقوقی آنلاین با ارائه شماره تلفن و یا ارسال سوال میسر است . پاسخ سریعاً بصورت مکتوب و یا تلفنی به متقاضی ارائه خواهد شد .

مدت زمان مشاوره حضوری چقدر است ؟

مدت زمان مشاوره حقوقی محدود نبوده و تا زمان حل مشکل و یا ارائه راهکار ادامه خواهد داشت و این زمان ممکن است در حدود ۱۵ الی ۳۰ دقیقه باشد.

آیا برای موارد حقوقی مختلف مشاوره توسط افراد متخصص در آن موضوع داده می شود ؟

با توجه به گستره علم حقوق مشاوره حقوقی در هر زمینه توسط متخصص مربوطه صورت می پذیرد که جملگی از متخصصین همان گرایش مربوطه می باشند .

برای مشاوره تلفنی چه ساعاتی باید تماس گرفته شود ؟

مشاوره حقوقی با تلفن تماس دفتر در ساعات کاری ۹صبح الی ۹ شب و تلفن همراه بصورت شبانه روزی امکان ارائه مشاوره میسر خواهد بود .