مشاوره حقوقی رایگان : از مهمترین مسائلی که باید در سطح جامعه نسبت به آن فرهنگ سازی صورت پذیرد، مراجعه به وکیل دادگستری در مسائل و پرونده های حقوقی می باشد.مردم جامعه ما هنوزدر این فرهنگ هستند که خودشان همه مسائل و مشکلات را حل کنند،درحالی که این یک اشتباه بزرگ، علی الخصوص در مسائل حقوقی می باشد .

 از شما درخواست می کنیم و به شما توصیه می کنیم در همه مسائل حقوقی خود به یک وکیل دادگستری  مراجعه کنید تا از ضایع شدن حق خود به دلیل عدم آگاهی از قوانین جلوگیری کنید.

هزینه های خدمات حقوقی

شاید یکی از عوامل عدم مراجعه مردم به وکیل دادگستری هزینه های مربوط به پیگیری پرونده توسط وکیل می باشد .گروه حقوقی عدل جویان با درک این مسئله و با هدف کمک و یاری رساندن به شما عزیزان در راه رسیدن به حقوق تان اقدام به ارائه خدمات حقوقی رایگان می نماید ،

مشاوره حقوقی رایگان

این اقدام این امکان را به شما می دهدتا بدون هزینه نسبت به مسئله و پرونده حقوقی خود اطلاعات مفید و سودمندی کسب نمایید.

خدمات حقوقی  این مجموعه توسط وکلای دل سوز و کارشناسان نخبه ودانش آموخته دانشگاه های برترایران انجام می شود. تیم حقوقی ما با این اقدام سعی می کند تا هیچ فردی به علت مشکل مالی از احقاق حق خود باز نماند.

نحوه برخورداری از مشاوره حقوقی رایگان

 شما عزیزان می توانید به وب سایت مراجعه کنید و مسئله یا مشکل حقوقی خود را با وکیل و کارشناسان این مجموعه در میان بگذارید.کارشناسان و وکلای تیم حقوقی ما در اسرع وقت به سوالات مطرح شده  توسط شما پاسخ خواهندداد.

تمامی خدامت رایگان بوده، در واقع تمامی خدمات ارائه شده در سایت و همچنین استفاده و مطالعه مقاله های منتشر شده در آن رایگان است و هیج هزینه ای برای شما نخواهد داشت.

سایت عدل جویان

در وب سایت ما مطالب و مقاله های مفید حقوقی هستند که بسیار راهگشا بوده و شما را نسبت به مشکل ومسئله حقوقی که دچار آن شده اید آگاه می سازد .با مطالعه مقالات موجود در سایت به نشانی adljooyan.com  از اطلاعات سودمند و کابردی بهره مند شوید،

در این مقالات سعی شده مطالب به زبان ساده بیان شوند علاوه بر این سایت این مجموعه در پی خدمات حقوقی رایگان خود این امکان را برای شما فراهم آورده تا در این سایت به قسمت (پرسیدن سوال جدید) مراحعه کنید و سوال خود را در آنجا مطرح سازید،منتظر باشید تا وکلا و کارشناسان پاسخ پرسش شما را به صورت رایگان برای شما ارسال نمایند.

مشاوره رایگان کیفری

پرونده های کیفری نیاز به اقدام سریع و هوشمندانه دارند ، شما عزیزانی که با پروندهای کیفری درگیر می باشید می توانید با مجموعه ما  از طریق شماره 44386581-021 تماس حاصل فرمایید، چنانچه در غیر ساعات اداری نیاز به  متخصص  داشته باشید به سایت ما مراجعه کنید ، درهرساعت از شبانه روز  می توانید از خدمات حقوقی رایگان بهره مند شوید.

ضمن وجود قسمت پرسش و پاسخ در سایت ،مقاله هایی در زمینه های مختلف کیفری اعم از قتل و زنا و سرقت و مشروب و…منتشر شده است تا شما عزیزان استفاده نماید و اطلاعات مفید و سودمند و کاربردی در زمینه مسائل کیفری به دست آورید .همه ی این خدمات در سایت رایگان می باشد.

مشاوره حقوقی

انجام خدمات حقوقی رایگان در زمینه های مختلف حقوقی اعم از امور حسبی و کیفری وجرایم رایانه ای و خانواده و… از مجموعه اقداماتی است که در راستای بهره مند شدن همه مردم ایران حتی کسانی که مشکل مالی دارند ارائه شده است. پس به قسمت پرسیدن سوال جدید در سایت رجوع کنید و سوال یا مشکل یا پرونده حقوقی خود را مطرح سازید، مطمئن باشید ، حقوقدانان و وکلای ما به سوال شما پاسخ خواهند داد .

در ضمن با مراجعه به سایت موسسه حقوقی عدل جویان از مقالات منتشر شده در زمینه های مختلف حقوقی در سایت بهره مند شوید.

هزینه مشاوره حقوقی چقدر است ؟

هزینه مشاوره حقوقی تلفنی رایگان است و مشاوره حضوری نیز با توجه به میزان زمان و تخصص آن متغیر است در صورت عدم توانایی مالی مشاوره حقوقی حضوری نیز با افتخار انجام می شود .

ساعات کاری برای مشاوره حضوری در دفتر چه زمانی است ؟

مشاوره حقوقی تلفنی با تلفن همراه شبانه روزی می باشد امّا ساعات کار دفتر وکالت از 9 صبح الی 9 شب می باشد .

آیا مشاوره حقوقی تلفنی رایگان است ؟

بله شما میتوانید با یک تماس از اطلاعات اولیه بهره مند شوید ولی توصیه میشود در دعاوی ملکی و قراردادی حتما مدارک را به وکیل و مشاور خود ارائه نمایید .

مشاوره حقوقی توسط چه کسی در این موسسه انجام می شود ؟

مشاوره حقوقی توسط دکتری حقوق و وکلای پایه یک دادگستری با حداقل 8 سال سابقه حقوقی و وکالت در دادگستری انجام می پذیرد .

مشاوره حقوقی آنلاین به چه صورت است ؟

مشاوره حقوقی آنلاین با ارائه شماره تلفن و یا ارسال سوال میسر است . پاسخ سریعاً بصورت مکتوب و یا تلفنی به متقاضی ارائه خواهد شد .

مدت زمان مشاوره حضوری چقدر است ؟

مدت زمان مشاوره حقوقی محدود نبوده و تا زمان حل مشکل و یا ارائه راهکار ادامه خواهد داشت و این زمان ممکن است در حدود 15 الی 30 دقیقه باشد.

آیا برای موارد حقوقی مختلف مشاوره توسط افراد متخصص در آن موضوع داده می شود ؟

با توجه به گستره علم حقوق مشاوره حقوقی در هر زمینه توسط متخصص مربوطه صورت می پذیرد که جملگی از متخصصین همان گرایش مربوطه می باشند .

برای مشاوره تلفنی چه ساعاتی باید تماس گرفته شود ؟

مشاوره حقوقی با تلفن تماس دفتر در ساعات کاری 9صبح الی 9 شب و تلفن همراه بصورت شبانه روزی امکان ارائه مشاوره میسر خواهد بود .