مشاوره حقوقی حضوری :در ابتدا باید به اهمیت مشاوره حقوقی بپردازیم،بسیاری از مواقع وقتی شما با پرونده یا مشکل حقوقی مواجه می شوید به دلیل عدم آگهی نسبت به آن مسئله و مشکل حقوقی واکنش نادرستی نسبت به آن مسئله بروز می دهید، بنابراین در بسیاری از مواقع به دلیل جهل و ناآگاهی شما ازمسائل ابتدایی حقوق حق شما پایمال می شود، یا به دلیل عدم مشورت با وکیل یا مشاورحقوقی حق شما ضایع شده و دیگر نمی توانید نسبت به خود احقاق حق کنید.

در جامعه ما هنوز فرهنگ مراجعه به وکیل دادگستری در مواجه با مسائل و مشکلات حقوقی جا نیافتاده است درحالی که در بیشتر کشورهای دنیا اولین اقدام در مواجه با مشکل حقوقی و قضایی مراجعه به وکیل دادگستری می باشد و از آن مشاوره حقوقی دریافت می نمایند این قضیه در ایران برعکس می باشد مردم سعی دارند ابتدا خودشان مسئله حقوقی خودشان را حل کنند در نهایت هم به مشکل می خورند و خودشان ضرر می کنند زیرا هر عمل و هر کاری که می خواهیم انجام دهیم نیاز به حرفه وتبحر خاص خودش دارد،درمسائل حقوقی هم شما باید به متخصص آن یعنی وکیل داگستری مراجعه کنید و از مشاوره حقوقی حضوری وکیل بهره مند شوید.

در کشور ما آخرین راه حل در مسائل حقوقی مراجعه به وکیل می باشد این عمل آثار و تبعات جبران ناپذیری را به دنبال دارد، درپروندهای حقوقی اگر فرد از ابتدا به وکیل مراجعه کند و از مشاوره حقوقی حضوری وی بهره مند شود به دلیل علمی که وکلا نسبت به روند رسیدگی ، پرونده ها دارند پرونده سریع تر جریان پیدا می کند و همچنین در نهایت به پیروزی در پرونده و احقاق حق ختم می شود.مردم ما درآخرکار به وکیل مراجه می کنند، زمانی که پرونده مختومه شده، ودر چنین حالتی انتظار معجزه از وکیل دارند یا زمانی به وکیل مراجعه می کنند که به دلیل عدم آگاهی فرد نسبت به مسائل حقوقی، پرونده به حالت پیچیده ای درآمده که احتمال پیروزی را برای وکیل به حداقل می رساند.

موسسه حقوقی و دفتر وکالت عدل جویان نسبت به مراجعه کنندگان و موکلین خود که در زمان معین به دفتر وکالت گروه حقوقی عدل جویان واقع درصادقیه مراجعه کرده اند این تعهد را می دهد ، پرونده های که در اختیار آنها قرار می گیرد را با ۲وکیل دادگستری بررسی و پیگیری نمایند، این عمل می تواند به تسریع در جریان رسیدگی و احتمال پیروزی در پرونده و احقاق حق منجر شود .فرهنگ رجوع به وکیل دادگستری و استفاده از مشاوره حقوقی وکلای دادگستری باید در سطح جامعه و کشور ایجاد شود.گروه حقوقی عدل جویان با وکلای مجرب و دل سوز و متهعد خود این امکان را برای شما عزیزان فراهم آورده تا با مراجعه به دفتر وکالت گروه حقوقی عدل جویان از مشاوره حقوقی حضوری وکلای حرفه ای و متخصص و مشاوران نخبه بهرمند شوید.

مشاوره حقوقی حضوری

مشاوره حقوقی حضوری خانواده

گروه حقوقی عدل جویان با سابقه موفقیت در اکثر پرونده های حقوقی خانواده این امکان را برای شما فراهم آورده تا به دفتر گروه حقوقی عدل جویان واقع درصادقیه مراجعه کنید و از مشاوره حقوقی خانواده وکلای گروه حقوقی عدل جویان بهره مند شوید.در جلسات مشاوره حقوقی حضوری خانواده ، وکلای گروه حقوقی عدل جویان بهترین و کاربردی ترین روش ها را برای حل مشکلات حقوقی شما  در زمینه خانواده ارائه می دهند.گروه حقوقی عدل جویان آماده ارائه مشاوره حقوقی حضوری در زمینه های مختلف خانواده اعم از مطالبه مهریه، مطالبه نفقه، حضانت، استرداد جهیزیه و مهرالمثل، اشتغال همسر، ممناعت از خروج فرزند از کشور، فسخ نکاح و طلاق توافقی و.. می باشد.

مشاوره حقوقی حضوری کیفری

مسائل و پرونده های کیفری همیشه از پیچیدگی خاصی برخوردارند، پرونده های کیفری بسیار حساس بوده و حتی ممکن است برای حیات یا عدم حیات شما تصمیم گیری کند مانند پرونده های مربوط به قصاص، زنا،قتل و.. بنابراین در مسائل و پرونده های کیفری با چنین اهمیت و حساسیتی باید از وکیل دادگستری در حل مسائل خود مشاوره حقوقی حضوری دریافت کنید ، گروه حقوقی عدل جویان با داشتن وکیل متخصص کیفری که سالها در زمینه پرونده های کیفری فعالیت داشته و به موفقیت های زیادی در پرونده های کیفری رسیده این نوید را به شما می دهدتا تمام توان خود را در برطرف نمودن مشکلات حقوقی  و پرونده های حقوقی شما به کار خواهد برد.گروه حقوقی عدل جویان این امکان را برای موکلین و مراجعه کنندگان فراهم آورده تا درصورت بروز مشکل حقوقی به دفتر وکالت گروه حقوقی عدل جویان واقع در صادقیه رجوع کنند و از مشاوره حقوقی حضوری کیفری توسط وکیل متخصص کیفری بهره مند شوند.

مشاوره حقوقی حضوری کیفری خیانت درامانت:

یکی از پرونده های کیفری خیانت درامانت می باشد وقتی شما مال یا چک یا…را دراختیار فردی می گذارید اما درمقابل او از اموالی که دراختیار او قرار گرفته است سو استفاده می کند یا آنرا می فروشد جرم خیانت درامانت واقع می شود.جرم خیانت در امانت انواع مختلفی دارد که درمشاوره حقوقی خیانت درامانت بیان خواهیم داشت.گروه حقوقی عدل جویان در پی موفقیت های کثیر در پرونده های (خیانت در امانت ) آماده ارائه سودمند ترین و کاربردی ترین مشاوره حقوقی حضوری کیفری خیانت در امانت می باشد.

مشاوره حقوقی حضوری ملکی

از سخت ترین و دشوارترین پروند های حقوقی ،پرونده های ملکی می باشد،پرونده های ملکی از پرهزینه ترین پرونده ها است ، بنابراین شکست در پرونده های ملکی بدون حضور وکیل یک امر حتمی می باشد و ملکی را که امروزه از گران بها ترین و باارزش ترین سرمایه ها می باشد به راحتی  از دست می دهید،گروه حقوقی عدل جویان در پی آن است تا با کمترین هزینه ها شما را در روند رسیدگی پرونده های ملکی همراهی نماید به همین دلیل مشاوره حقوقی حضوری ملکی توسط وکلای گروه حقوقی عدل جویان با کمترین و ارزان ترین قیمت ارائه می شود .گروه حقوقی عدل جویان مشاوره حقوقی حضوری ملکی را در زمینه های مختلف ملکی اعم از خلع ید،الزام به تنظیم سند رسمی وفروش ملک مشاع و…را باکمترین هزینه ها ارئه می دهد.

مشاوره حقوقی حضوری

باتوجه به مطالب مذکور در مشاوره حقوقی حضوری، امیدوارم به اهمیت لزوم مراجعه به وکیل دادگستری و استفاده از مشاوره حقوقی حضوری وکلای گروه حقوقی عدل جویان پی برده باشید.گروه حقوقی عدل جویان در پی هدف خود که بالابردن اطلاعات و آگاهی مردم در مسائل حقوقی می باشد جلسات مشاوره حقوقی حضوری را باکمترین هزینه برگزار می کند.شما درطی جلسات مشاوره حقوقی حضوری عدل جویان به سطح آگهی خوبی در زمینه مسائل مختلف حقوقی اعم از خانواده ،کیفری،امورحسبی و.. می رسید تا درهنگام مواجه با مشکل حقوقی اطلاعات مفید و کاربردی در رابطه با آن داشته باشید و بتوانید اقدامات ابتدایی در رابطه با مشکل حقوقی را انجام دهید سپس به وکلای گروه حقوقی عدل جویان مراجعه کنید.

هزینه مشاوره حقوقی چقدر است ؟

هزینه مشاوره حقوقی تلفنی رایگان است و مشاوره حضوری نیز با توجه به میزان زمان و تخصص آن متغیر است در صورت عدم توانایی مالی مشاوره حقوقی حضوری نیز با افتخار انجام می شود .

ساعات کاری برای مشاوره حضوری در دفتر چه زمانی است ؟

مشاوره حقوقی تلفنی با تلفن همراه شبانه روزی می باشد امّا ساعات کار دفتر وکالت از ۹ صبح الی ۹ شب می باشد .

مدت زمان مشاوره حضوری چقدر است ؟

مدت زمان مشاوره حقوقی محدود نبوده و تا زمان حل مشکل و یا ارائه راهکار ادامه خواهد داشت و این زمان ممکن است در حدود ۱۵ الی ۳۰ دقیقه باشد.

آیا مشاوره حقوقی تلفنی رایگان است ؟

بله شما میتوانید با یک تماس از اطلاعات اولیه بهره مند شوید ولی توصیه میشود در دعاوی ملکی و قراردادی حتما مدارک را به وکیل و مشاور خود ارائه نمایید .

مشاوره حقوقی توسط چه کسی در این موسسه انجام می شود ؟

مشاوره حقوقی توسط دکتری حقوق و وکلای پایه یک دادگستری با حداقل ۸ سال سابقه حقوقی و وکالت در دادگستری انجام می پذیرد .

مشاوره حقوقی آنلاین به چه صورت است ؟

مشاوره حقوقی آنلاین با ارائه شماره تلفن و یا ارسال سوال میسر است . پاسخ سریعاً بصورت مکتوب و یا تلفنی به متقاضی ارائه خواهد شد .

آیا برای موارد حقوقی مختلف مشاوره توسط افراد متخصص در آن موضوع داده می شود ؟

با توجه به گستره علم حقوق مشاوره حقوقی در هر زمینه توسط متخصص مربوطه صورت می پذیرد که جملگی از متخصصین همان گرایش مربوطه می باشند .

برای مشاوره تلفنی چه ساعاتی باید تماس گرفته شود ؟

مشاوره حقوقی با تلفن تماس دفتر در ساعات کاری ۹صبح الی ۹ شب و تلفن همراه بصورت شبانه روزی امکان ارائه مشاوره میسر خواهد بود .