مشاوره حقوقی تلفنی : امروزه با توجه به پیچیدگی در جامعه و درون زندگی افراد، نیاز به داشتن یک وکیل خوب یک امر ضروری محسوب می شود.

امروزه روابط فی مابین افراد جامعه بسیار پیچیده شده و درصورت بروز اختلاف بین طرفین ، برای حل مسائل فی مابین آنها و حل وفصل مشکلات و اختلافات گاهی اوقات  نیاز به حضور شما در دادگاه  می باشد.

بنابراین کسب اطلاعات حقوقی یکی از ضروریات جامعه ما می باشد؛ هوشمندانه ترین راه برای دستیابی به اطلاعاعت حقوقی رجوه به وکیل دادگستری و استمداد از او در پگیری پرونده می باشد.

مشاوره حقوقی تلفنی رایگان

بنابراین ارتباط با یک وکیل دادگستری  در زمینه های مختلف ، ضرورت انکار ناپذیری می باشد.

مشاوره تلفنی به عنوان یکی از بهترین روش ها و سریع ترین آنها برای کسب اطلاعات مفید حقوقی می باشد .

وقت نداشتن در طول روز، بالابودن هزینه های پیگیری یک پرونده توسط وکیل دادگستری و…. عواملی هستند که ممکن است باعث شود تا شما از مراجعه به وکلای متخصص صرف نظرکنید.

مشاوره حقوقی تلفنی گروه وکلای ما  توسط وکلای دل سوز و دکترین حقوقی انجام می شود .

تیم حقوقی ما   ،با استفاده از علم و تجربه حقوقی خود از طریق تلفنی بهترین و سریع ترین راه ها را برای رسیدن به حقوق موکلین بیان می کنند.

یکی از افتخارات گروه حقوقی متخصص و نخبه ما  آن است که سعی بر آن شده که هیچ کس به دلیل مشکل مالی از کسب اطلاعات حقوقی واحقاق حق محروم نشود.

در همین راستا اقدامات بزرگ و دل سوزانه ای انجام داده است ،یکی از این اقدامات ارائه مشاوره تلفنی رایگان و همچنین ارائه خدمات حقوقی رایگان در سایت عدل جویان می باشد که شما با مراجعه به سایت، کلیک بر روی قسمت ( پرسش و پاسخ حقوقی ) می توانید سوال خود را مطرح سازید.

عدم آگاهی نسبت به مسائل حقوقی می تواند آثار جبران ناپذیری بر زندگی شما بگذارد.

مشاوره حقوقی تلفنی

مشاوره تلفنی خانواده

بیشترین پرونده های مطروحه در دادگاه های ایران پرونده های مربوط به خانواده می باشد.

به دلیل عدم آگاهی طرفین دعوی از حق و حقوق خود و نحوه رسیدگی و اجرای آن،  روند رسیدگی به این پرونده ها طولانی می شود، درنهایت هم به احقاق حق منجر نمی شود.

تیم حقوقی مجرب و دل سوز ما با ارائه خدمات حقوقی رایگان در زمینه خانواده سعی در برطرف کردن جهل و آگاه ساختن شما نسبت به مسائل حقوقی دارد.

با تماس  با وکلای ما از خدمات حقوقی کاملاً رایگان  گروه حقوقی عدل جویان بهره مند شوید.

مشاوره تلفنی کیفری

مسائل و پرونده های کیفری از دشواری و پیچیدگی خاصی برخورداند.

افرادی که دچار پرونده های کیفری می شوند به دلیل عدم آگاهی از مسائل کیفری و راه های دفاع در پرونده های کیفری اغلب با شکست در پرونده ی خود روبه رو می شوند.

یکی از راه های کسب اطلاعات مفید وسودمند در زمینه کیفری تماس با وکلای متخصص کیفری می باشد.

تیم وکلای ما به صورت شبانه روزی آماده ارائه خدمات  تلفنی یا آنلاین در سایت می باشد.

پرونده های کیفری از حساسیت بالایی برخوردارند هستند و سعی نکنید تا بدون وکیل در دادگاه حضور یابید.

عدم توجه به نکته مذکور می تواند آثار جبران ناپذیری داشته باشد. بارها شده است که فرد به دلیل عدم مراجعه به وکیل تمام زندگی خود را به یکباره از دست داده است.

ما در پی کاستن هزینه های شما خدمات حقوقی تلفنی رایگان را در زمینه کیفری ارائه می دهیم. با دیگر نگران هزینه ها نباشید.

مشاوره حقوقی ملکی

مسکن و تهیه ملک از نیازها و مشکلات اساسی در جامعه می باشد هر فرد برای تهیه مسکن یا ملک سال ها زحمات زیادی را متحمل می شود .

حال تصور کنید به یکباره فردی بیاید و ادعا کند که این ملک ،ملک او می باشد قطعا احساس زیاد خوبی نخواهید داشت و شاید پر از استرس شوید اما نگران نباشید همان لحظه می توانید با ما  تماس بگیرید و از خدمات تلفنی رایگان بهره مند شوید.

دعاوی ملکی ازدعاوی سخت و نفس گیر در دادگاه ها می باشد که باید به موقع و به سرعت اقدامات لازم نسبت به آن انجام گیرد.

اقدامات حقوقی برای پیگیری پرونده مستلزم داشتن دانش حقوقی می باشد گروه حقوقی ما با موفقیت های زیاد در پرونده های ملکی اقدام به ارائه خدمات تلفنی رایگان می نماید.

مشاوره تلفنی جرایم رایانه ای

از جدیدترین و پیچیده ترین دعاوی مطروحه در دادگاه ها جرایم رایانه ای می باشد که به جرایم واقع شده در فضای مجای مربوط می شود.

جرایم رایانه ای شامل دسترسی غیر مجاز و سرقت های رایانه ای و کلاه برداری های رایانه ای و.. می شود در صورت بروز مشکل در هرکدام از موارد مذکور ، فورا تماس حاصل فرمایید تا با  وکلای متخصص در جرایم رایانه ای در ارتباط باشید .

مشاوره تلفنی کلاه برداری

یکی از جرایم که بیشترین دعاوی مطروحه در دادگاه را دارد مربوط به دعاوی کلاهبرداری رایانه ای می باشد.

کلاهبرداری رایانه ای بسیار پیچیده تر از سایر جرایم رایانه ای می باشد به هنگام خرید وفروش کالا در فضای مجازی باید بسیار هوشیار باشید تا مورد کلاه برداری واقع نشوید، نسبت به خرید وفروش و هرگونه تراکنش مالی در فضای مجازی باید از آگاهی و هوشیاری بالای برخودار باشید .

در صورت بروز هر گونه مشکل حقوقی در فضای مجازی و کلاه برداری اینترنتی با وکلای متخصص دعاوی کلاهبرداری  تماس بگیرد تا وکیل متخصص جرایم رایانه ای شما را در رسیدن به حق تان راهنمایی کند .

تماس با تیم حقوقی مجرب و دل سوز ما

برای برقرای تماس و کسب اطلاعات حقوقی در سریع ترین زمان با شماره ۴۴۳۸۶۵۸۱  تهرانی ها و شماره تماس ۴۴۳۸۶۵۸۱-۰۲۱ شهرستانی های عزیر تماس حاصل فرمایند.

هزینه مشاوره حقوقی چقدر است ؟

هزینه مشاوره حقوقی تلفنی رایگان است و مشاوره حضوری نیز با توجه به میزان زمان و تخصص آن متغیر است در صورت عدم توانایی مالی مشاوره حقوقی حضوری نیز با افتخار انجام می شود .

آیا مشاوره حقوقی تلفنی رایگان است ؟

بله شما میتوانید با یک تماس از اطلاعات اولیه بهره مند شوید ولی توصیه میشود در دعاوی ملکی و قراردادی حتما مدارک را به وکیل و مشاور خود ارائه نمایید .

برای مشاوره تلفنی چه ساعاتی باید تماس گرفته شود ؟

مشاوره حقوقی با تلفن تماس دفتر در ساعات کاری ۹صبح الی ۹ شب و تلفن همراه بصورت شبانه روزی امکان ارائه مشاوره میسر خواهد بود .

ساعات کاری برای مشاوره حضوری در دفتر چه زمانی است ؟

مشاوره حقوقی تلفنی با تلفن همراه شبانه روزی می باشد امّا ساعات کار دفتر وکالت از ۹ صبح الی ۹ شب می باشد .

مشاوره حقوقی توسط چه کسی در این موسسه انجام می شود ؟

مشاوره حقوقی توسط دکتری حقوق و وکلای پایه یک دادگستری با حداقل ۸ سال سابقه حقوقی و وکالت در دادگستری انجام می پذیرد .

مشاوره حقوقی آنلاین به چه صورت است ؟

مشاوره حقوقی آنلاین با ارائه شماره تلفن و یا ارسال سوال میسر است . پاسخ سریعاً بصورت مکتوب و یا تلفنی به متقاضی ارائه خواهد شد .

مدت زمان مشاوره حضوری چقدر است ؟

مدت زمان مشاوره حقوقی محدود نبوده و تا زمان حل مشکل و یا ارائه راهکار ادامه خواهد داشت و این زمان ممکن است در حدود ۱۵ الی ۳۰ دقیقه باشد.

آیا برای موارد حقوقی مختلف مشاوره توسط افراد متخصص در آن موضوع داده می شود ؟

با توجه به گستره علم حقوق مشاوره حقوقی در هر زمینه توسط متخصص مربوطه صورت می پذیرد که جملگی از متخصصین همان گرایش مربوطه می باشند .