یوسفی 2 سال قبل

سلام. اگر مالکیت اعیانی مغازه ای متعلق به مستاجر همان مغازه و عرسه آن متعلق به کس دیگه ای باشه آیا امکان درخواست تعدیل اجاره بها هست؟

1 پاسخ
گروه وکلای عدل جویان عضو سایت 2 سال قبل

با سلام. مالک عرصه محل کسب و پیشه که مشمول قانون روابط موجر و مستاجر مصوب سال 1356 باشد، می تواند به استناد ماده 1 و 4 قانون فوق نسبت به عرصه از دادگاه درخواست تعدیل اجاره بها نماید.