پرسش و پاسخ حقوقیآيا ربا دهنده و ربا گيرنده هر دو مجرم اند؟
1 پاسخ
گروه وکلای عدل جویان عضو سایت 3 سال قبل

بله به موجب ماده ۵۹۵ قانون تعزیرات ربا دهنده و ربا گیرنده و حتی واسطه میان آنها مجرم اند مشمول اعمال مجازات جرم رباخواری خواهند بود.