مشاوره حقوقی حضوری

مشاوره حقوقی حضوری خدمتی ارزنده از طرف مجموعه گروه وکلای ازعدلجویان بوده با توجه به این امر که دعاوی حقوقی و کیفری دارای پیچیدگی های بسیار بوده و یک دلیل کوچک می تواند سرنوشت پرونده را تغییر دهد ارائه دلایل و مستندات در جهت اخذ مشاوره حقوقی مناسب ضروری می باشد لیکن بدیهی است دریافت مشاوره حضوری با ارائه مدارک و دلایل و مستندات بهترین و موثرترین عامل در تعیین راهکار مناسب حقوقی برای مشکلات و معضلات قضایی شما می باشد . همانطور که جهان در حال پیشرفت است اختلافات نیز پیچیده تر و تخصصی تر می شود از جمله آن می توان به قراردادهای پیش فروش ، ساخت و ساز مسکن و موارد مشابه این چنینی اشاره کرد در این موارد ضروری است طرفین در زمان انعقاد قرارداد طی جلسه ای حضوری با وکیل متخصص این امر مشاوره حقوقی داشته و ایرادات موجود در قرارداد را در همان ابتدا برطرف نمایند بدیهی است مشاوره حقوقی حضوری بعد از بروز اختلاف نیز راهگشا بوده و می تواند میزان خسارت و یا آسیب های ناشی از ایراد قرارداد را به حداقل کاهش داده و حتی راهکاری در جهت برطرف کردن مشکل حقوقی ارائه شود که از این رهگذر خسارت و زیانی به هیچ یک از طرفین معامله وارد نشود و آنچه بیش از هر چیز توصیه می شود مشاوره حقوقی حضوری قبل از انعقاد قرارداد و قبل از هرگونه اقدام حقوقی می باشد .


مشاوره حقوقی تلفنی

یکی از پرکابرد ترین موارد مشاوره حقوقی دریافت مشاوره حقوقی از طریق تلفن می باشد که از مزایای اصلی آن بهره مندی سریع از توصیه های لازم وکلای داگستری می باشد .

بدیهی است نیاز به مشاور حقوقی امری بدیهی و غیر قابل انکار است و البته فوریت مباحث اقتصادی و جرائم کیفری اقتضایی ارزش بهره مندی به موقع از مشاوره را چندین برابر نمودار خواهد کرد .

مفتخریم در گروه وکلای عدلجویان بصورت رایگان مشاوره تلفنی به موکلین ارائه می نماییم و از این رهگذر توانسته ایم خیل کثیری از مردم جامعه را ارشاد و گره گشای مشکلات آنها باشیم .


مشاوره حقوقی 24 ساعته

واضح و مشخص است فوریت برخی از معضلات حقوقی و مشکلات قضایی ایجاب میکند حتی در شب هنگام اقداماتی قضایی و یا اموری پیشگیرانه را به انجام رسانیم .

امروز به لطف خداوند توانسته ایم با فعال نمودن مشاوره حقوقی ۲۴ ساعته در طول شبانه روز به تمامی سوالات و پرسشهای حقوقی شما عزیزان پاسخ دهیم در راستای این خدمت نوین شماره تلفن مشخصی برقرار گردیده و در صورت تماس با این شماره تلفن می توانیددر طول شبانه روز و به صورت ۲۴ ساعته از مشاوره حقوقی ۲۴ ساعته بهره مند شوید یک بدیهی است در موارد غیر ضروری می توانید با مراجعه حضوری و ارائه مدارک و دلایل به گروه وکلای عدلجویان از مشاوره حقوقی حضوری بهره مند شوید که این امر با توجه به بررسی صورت گرفته نسبت به مدارک مشاوره ای دقیق تر و کاربردی تر خواهد بود.


مشاوره حقوقی آنلاین

با توجه به پیشرفت تکنولوژی ورود در عرصه فناوری اجتناب ناپذیر می باشد علم حقوق نیز از این قاعده مستثنا نبوده و بدیهی است عقب ماندن از چرخه تکنولوژی جهانی عواقبی جز رکود و متروک شدن را در پی نخواهد داشت گروه وکلای عدلجویان نیز در این راستا با سرمایه گذاری در بخش فضای مجازی و بهره مندی از تیم متخصص نرم افزاری توانسته است بستری مناسب در جهت ارائه مشاوره حقوقی آنلاین فراهم آورد که از این رهگذر موکلین می‌توانند از طریق طرح پرسش حقوقی در سایت اینترنتی عدلجویان و همچنین ارسال فایل های صوتی و یا متون نوشتاری در نرم افزار حقوقی حق جویان به صورت اینترنتی ، مشاوره حقوقی آنلاین دریافت نمایند.


مشاوره حقوقی رایگان

بسیارند افرادی که به علت عدم توانایی مالی در پرداخت حق الوکاله وکیل و یا هزینه دادرسی از احقاق حقوق خود بازمانده اند تلاش ما این است هیچ مالباخته و بزه دیده ای به علت عدم توانایی مالی از احقاق حقوق خود و ایستادگی در مقابل ظلم مریض و ناامید نشده و با اطمینان به دستگاه قضایی برای احقاق حقوق خود کمر همت ببندند.

در جهت ارائه این خدمت ارزشمند توانسته ایم مشاوره حقوقی رایگان برقرار نموده و بدونه هیچ گونه چشمداشت مالی بهترین راهکار حقوقی خود را در قالب مشاوره حقوقی ارائه خواهیم.

مشاوره حقوقی رایگان هم از طریق فضای مجازی موجود مانند وب سایت اینستاگرام امکان پذیر خواهد بود و هم از طریق برقراری تماس تلفنی .

گروه وکلای عدل جویان
آدرس: تهران، آریاشهر، بین فلکه اول و دوم صادقیه، ابتدای شهدای صادقیه جنوبی، جنب رستوران پاییز، پلاک ۴۱، طبقه ۴
تلفن تماس: ۰۲۱۴۴۳۸۶۵۸۱
قبول پرونده های قضایی، حقوقی و کیفری توسط وکلای متخصص
مشاوره حقوقی تلفنی، حضوری و آنلاین
تنظیم لایحه و دادخواست
www.adljooyan.com
44386581
ورود اعضاء